THORMA FALUN Aqua TV šedá

Kód: F9478067010
Neohodnoceno
Výrobce: THORMA
ZdarmaZdarma
thorma falun aq
14 400 Kč
Skladem

Detailní informace

Detailní popis produktu

THORMA Falun Aqua - krbová kamna s výměníkem, šedá      

Typové označení F9478067010

Krbová kamna Falun šedý s výměníkem.  

Výkon v rozsahu 4 až 12 kW, polovina do vody. Jmenovitý výkon je 8kW.Vytápěný prostor až 198m3.

Krbová kamna Falun jsou vhodná jako záložní topidlo do rodinných domů, chat a společenských místností.Teplo rozváděné do radiátorů Vám umožní vyhřívat prostory, kam běžná kamna sáláním, nebo šířením teplého vzduchu nedosáhnou.Takto si zaručíte tepelnou pohodu i ve větším prostoru vytápěného kamny, než by bylo pouze kamny samotnými.   

Tradiční produkt f. THORMA kamna Falun, jenž je na trhu velmi oblíbeným spotřebičem byl doplněn teplovodním výměníkem a presentuje se názvem FALUN AQUA.   

FALUN AQUA má celkový výkon 8kW, regulovatelný výkon od 4kW do 12kW - z toho polovina do vody. Vnější plášť je osazen obloukovými keramickými deskami, které prodlužují tepelnou pohodu po vyhasnutí kamen. Rychlý pocit vnímání sálavého tepla je násoben velkým čelním prosklením. Bezpečné ovládání kamnových dvířek zajišťuje dutá, odlehčená nerezová páčka. Provedení páčky taktéž eliminuje přenos sálavého tepla na skelet páčky. Celá dvířka jsou zatěsněna sklotextilní páskou.Vnitřní topeniště je z tepelně izolačního materiálu VERMIKULIT, který velmi dobře působí a ovlivňuje spalovací režim, proto umožňuje instalaci teplovodního výměníku do spotřebiče. Kamna mají na zadní spodní části externí přívod vzduchu, což je nedílnou součástí moderních spotřebičů. Jediný ovládací prvek efektivně řídí spalovací režim v topeništi a tudíž stačí velice malý popelník. Výměník se dá jednoduše připojit  do nových nebo stávajících topných systému. Ve spodní části kamen je úložný prostor na dřevo (dřevěné brikety), který lze uzavřít lehce ovladatelnými obloukovými dvířky, dokreslující design kamen.  

Všechny uvedené skutečnosti řadí kamna FALUN AQUA mezi moderní spotřebiče a to i pro svou širokou škálu uplatnění – chaty, chalupy a novou i stávající zástavbu rodinných domů či jiných typů obydlí. Vzhledem k možnosti přívodu vzduchu pro spalování z exteriéru i do nízkoenergetických domů.  

 

Parametry produktu

Souhrn

Výrobce Thormaopravit
Výměník   anoopravit
Druh vytápění tuhá palivaopravit
Průměr kouřovodu 150 mmopravit
Vytápěcí schopnost   198 m3opravit
Jmenovitý výkon   8 kWopravit
Maximální délka polen 33 cmopravit
Barva šedáopravit
Hmotnost 110 kgopravit
Šířka 62.2 cmopravit
Hloubka 39 cmopravit
Výška 104 cm

Doplňkové parametry

Kategorie: Krbová kamna
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 110 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: