HAAS+SOHN Manta TOP zelená

Kód: 0434215020000
Neohodnoceno
Značka: HAAS+SOHN
ZdarmaZdarma 29 990 Kč –7 %
manta top zelená
29 990 Kč –7 % 27 990 Kč
Skladem

Detailní informace

Detailní popis produktu

HAAS+SOHN Manta - černá/zelená dlažba - TOP

Pro milovníky tradičních modelů krbových kamen jsme zařadili do naší nabídky nová kachlová kamna MANTA, která vynikají svým kachlovým designem i podařeným provedením samotných kachlí. Díky tomu mají kamna MANTA skvělé tepelné vlastnosti a i po vyhasnutí ohně dokáží ještě dlouhou dobu vydávat naakumulované teplo. Kamna MANTA jsou vhodná i pro nepřetržitý provoz. Tyto kamna HAAS+SOHN MANTA disponují terciálním spalováním a mají možnost napojení na externí přívod vzduchu.

Kachlová kamna HAAS+SOHN Rukov, s.r.o. splňují veškeré požadavky na moderní topidlo a na jejich vývoji se podílí přední české designerské firmy. Kamna se vyrábí v dvouplášťovém provedení. Vnější plášť kamen je obložen masivními kachlemi v několika různých barevných provedeních. Designová řešení kamen jsou hřejivým doplňkem moderně zařízených domácností i rekreačních chalup a tradičně pojatých interiérů.

Kamna HAAS SOHN - MANTA TOP

Výhody pro Vás:

Provedení: zelené kachle 

Dvířka provedení: černá

Rozsah výkonu: 3,5 - 7,2 kW

Vývod kouřovodu: horní a zadní

Průměr kouřovodu: 150 mm

Tah komínu (minimální): 12 Pa

Palivo: dřevo, ekobrikety, uhelné brikety

Délka polen: 33 cm

Účinnost: 80 %

Vyhřívaný prostor: 65-130 m3

Rozměry (výška/šířka/hloubka): 856 / 740 / 5615 mm

Hmotnost: 126 kg

Nepřetržitý provoz:

Ano

Přívod externího vzduchu:

ANO

Spotřeba paliva: 2,4 kg / h

To jsou kamna HAAS+SOHN MANTA TOP

Regulovatelný tepelný výkon kamen se pohybuje od 1,5 kW do 8,3 kW dle typu a lze jej jednoduše ovlivňovat pomocí primárního a sekundárního přívodu spalovacího vzduchu. Vysoká účinnost (i přes 80%) garantuje ekonomické vytápění při malé spotřebě paliva. Takto vysoké hodnoty je docíleno především způsobem terciárního spalování. Nespornou výhodou kachlových kamen je skutečnost, že kachle dokáží akumulovat teplo a předávat ho i v době, kdy dohořívá palivo ve spalovací komoře.

Terciální (dvojí) spalování - Proces zužitkovávání zbytkových hořlavých plynů, které by za normálních okolností odešly se zplodinami nevyužity komínem. Dochází ke zvyšování účinnosti a tím i nižší spotřebě paliva

Nepřetržitý provoz – bezpečné vytápění bez přerušení. Možnost takového vytápění podtrhuje vysokou kvalitu kamen.

Externí přívod vzduchu (CPV) – bezpečné hoření bez spalování vzduchu v interiéru budovy. Kamna mohou být nepřetržitě v provozu a neohrozí Vás tím, že by zužitkovaly veškerý dýchatelný vzduch v místnosti, kde jsou instalovány. Možnost takového provozu podtrhuje vysokou kvalitu kamen HAAS+SOHN MANTA.

Doplňkové parametry

Kategorie: Krbová kamna
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 126 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: