Krbová kamna Prity K1 Optima - černá
Kód: 8940Súvisiaci tovar
Litinová krbová kamna KAWMET P7 PB (10,5 kW) ECO pravé boční dveře
Výkon: max. 9 kW rozměry v cm (šxhxv): 45/38/76 hmotnost v kg: 61 kg průměr kouřovodu: 130 mm
Litinová krbová kamna Kratki Koza k9 černá 150 mm mají výkon 10 kW, průměr kouřovodu 150 mm, hmotnost 165 kg, použitý materiál je litina, délka polena je až 40 cm.
Litinová krbová kamna KAWMET P7 LB (10,5 kW) ECO levé boční dveře
Podrobný popis
Krbová kamna Prity K1 Optima - černá
Korpus kamen je vyroben z ocelového plechu o síle 2-3 mm
Spalovací komora je obložená akumulačními šamotovými cihlami
Keramické sklo dvířek, odolné teplotám do 850 °C
Litinový rošt na dně spalovací komory
Komínová klapka
| Hmotnost | 60 kg |
| Nominální výkon do prostoru | 9 kW |
| Teplovodní výměník | ne |
| Průměr kouřovodu | 130 mm |
| Vývod kouřovodu | horní |
| Barva | černá |
| Kachlová | ne |
| Šířka | 390 mm |
| Hloubka | 390 mm |
| Výška | 760 mm |
| Rozměry topeniště (Š x H x V) | 314 х 327 х 340 mm |
| Energetická účinnost | 77,8 % |
| Spotřeba paliva (dřevo) | 2,9 kg/hod. |
| Maximální délka polena | 32 cm |
| Palivo | dřevo, dřevěné brikety |
| Hmotnost | 60 kg |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Krbová kamna do 10 kW |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 60 kg |
| EAN: | 700348969105 |
| Externí přívod vzduchu: | Ne |
| Průměr: | 130 mm |
| Vývod kouřovodu: | Horní |
krbová kamna Nordica Asia Bll Vulcan
Krbová kamna Jotul F 100 ECO.2 LL BP
krbová kamna Nordica Isotta con cerchi Evo
Krbová kamna Kratki Koza K7 černá 130 mm mají výkon 5 kW, průměr kouřovodu 130 mm, hmotnost 79kg, použitý materiál je litina, délka polena je až 35 cm.
krbová kamna Nordica Asia Bll Vulcan
Litinová krbová kamna KAWMET Premium ARES S7 ECO mají výkon 11,3 kW, průměr kouřovodu 130 mm, hmotnost 140 kg, použitý materiál litina, délka polena je až 50 cm.
