Krbová kamna Prity KCP D - černá
Kód: 065121Súvisiaci tovar
krbová kamna Nordica Marlena
Krbová kamna Thorma Filex-Hb - černá Výkon 2,5 až 7,5 kW, průměr kouřovodu 120 mm, hmotnost 80 kg, použitý materiál je ocel, délka polena až 40 cm.
krbová kamna Nordica Isetta con cerchi Evo 4.0
krbová kamna Nordica Isotta con cerchi Evo
Výkon: max. 9 kW rozměry v cm (šxhxv): 45/38/76 hmotnost v kg: 61 kg průměr kouřovodu: 130 mm
Krbová kamna LA NORDICA Liu bordeaux
krbová kamna Nordica Asia Bll Vulcan
Krbová kamna Thorma Filex-Hb - vínovočervená Výkon 2,5 až 7,5 kW, průměr kouřovodu 120 mm, hmotnost 80 kg, použitý materiál je ocel, délka polena až 40 cm.
Podrobný popis
Malá praktická krbová kamna jsou vyložena šamotovými deskami, součástí je litinový rošt.
Přívod primárního vzduchu je regulovatelný přes popelník, sekundární vzduch oplachuje sklo a nelze jej regulovat. Materiál: 3 mm plech, samovypalovací černá barva.
Kamna jsou vybavena kouřovou klapkou.
Doplňkové parametry
| Záruka: | 2 roky |
|---|---|
| Hmotnost: | 61 kg |
| Palivo: | Dřevo a dřevěné brikety |
| Vytápěcí schopnost: | 100 - 170 m3 |
| Vývod kouřovodu: | Horní |
| Průměr kouřovodu: | 130 mm |
| Výkon: | 9 kW |
| Účinnost: | 78% |
| Rozměry: | Š-45 x H-38 x V-76 cm |
| Rozměry přikládacího otvoru: | Š-34 x V-21,5 cm |
| Rozměry topeniště: | Š-37 x H-31 x V-41 cm |
| Hmotnost: | 61 kg |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Krbová kamna do 10 kW |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 72 kg |
| EAN: | 3800215091452 |
| Externí přívod vzduchu: | Ne |
| Průměr: | 130 mm |
| Vývod kouřovodu: | Horní |
Litinová krbová kamna KAWMET Premium ARES S7 ECO mají výkon 11,3 kW, průměr kouřovodu 130 mm, hmotnost 140 kg, použitý materiál litina, délka polena je až 50 cm.
Litinová krbová kamna KAWMET P7 LB (10,5 kW) ECO levé boční dveře
krbová kamna Nordica Isotta con cerchi Evo
Litinová krbová kamna KAWMET Premium EOS S13 ECO
krbová kamna Nordica Concita s varnou plotnou
Krbová kamna LA NORDICA DANTE CON PORTALEGNA
