Krbová kamna Prity mini SP - černá
Kód: 8892Súvisiaci tovar
krbová kamna Nordica Helga Evo bordeaux
Litinová krbová kamna KAWMET Premium ARES S7 ECO mají výkon 11,3 kW, průměr kouřovodu 130 mm, hmotnost 140 kg, použitý materiál litina, délka polena je až 50 cm.
krbová kamna Nordica Asia Bll Vulcan
Krbová kamna Romotop LAREDO T 03
Krbová kamna LA NORDICA Liu bordeaux
Podrobný popis
Malá praktická krbová kamna
Kamna jsou vyložena šamotovými deskami, součástí je litinový rošt. Přívod primárního vzduchu je regulovatelný přes popelník. Materiál: 3 mm plech, samovypalovací černá barva.
Kamna jsou vybavena kouřovou klapkou.
Doplňkové parametry
| Záruka: | 2 roky |
|---|---|
| Hmotnost: | 48 kg |
| Palivo: | Dřevo a dřevěné brikety |
| Vytápěcí schopnost: | do 100m3 |
| Vývod kouřovodu: | Horní |
| Průměr kouřovodu: | 130 mm |
| Výkon: | 5 kw |
| Účinnost: | 75 % |
| Průměr kouřovodu: | 130 mm |
| Rozměry: | Š-39 x H-47 x V-70 cm |
| Rozměry přikládacího otvoru: | Š-21,5 x V-19 cm |
| Rozměry topeniště: | Š-22 x H-35 x V-29 cm |
| Hmotnost: | 48 kg |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Krbová kamna do 6 kW |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 48 kg |
| EAN: | 3800225971133 |
| Externí přívod vzduchu: | Ne |
| Průměr: | 130 mm |
| Vývod kouřovodu: | Horní |
krbová kamna Nordica Marlena
Krbová kamna LA NORDICA DANTE CON PORTALEGNA
krbová kamna Nordica Helga Evo
Výkon: max. 9 kW rozměry v cm (šxhxv): 45/38/76 hmotnost v kg: 61 kg průměr kouřovodu: 130 mm
Litinová krbová kamna KAWMET P7 (9,3 kW) ECO
Litinová krbová kamna KAWMET Premium ARES S7 ECO mají výkon 11,3 kW, průměr kouřovodu 130 mm, hmotnost 140 kg, použitý materiál litina, délka polena je až 50 cm.
Litinová krbová kamna KAWMET P7 LB (10,5 kW) ECO levé boční dveře
krbová kamna Nordica Evo titanio
