Krbová kamna Prity K13 - černá
Kód: 8943Súvisiaci tovar
Krbová kamna Thorma Filex-Hb - vínovočervená Výkon 2,5 až 7,5 kW, průměr kouřovodu 120 mm, hmotnost 80 kg, použitý materiál je ocel, délka polena až 40 cm.
Výkon: max. 9 kW rozměry v cm (šxhxv): 45/38/76 hmotnost v kg: 61 kg průměr kouřovodu: 130 mm
Krbová kamna Romotop TALA 06 Krbová kamna Romotop TALA 06 mají výkon 3,0 až 7,7 kW, průměr kouřovodu 150 mm, hmotnost 113 kg, použitý materiál ocel, délka polena je až 35 cm.
krbová kamna Nordica Isotta con cerchi Evo
Krbová kamna Thorma Filex-Hb - černá Výkon 2,5 až 7,5 kW, průměr kouřovodu 120 mm, hmotnost 80 kg, použitý materiál je ocel, délka polena až 40 cm.
Litinová krbová kamna KAWMET Premium ARES S7 ECO mají výkon 11,3 kW, průměr kouřovodu 130 mm, hmotnost 140 kg, použitý materiál litina, délka polena je až 50 cm.
Litinová krbová kamna KAWMET Premium ARES S7 ECO mají výkon 11,3 kW, průměr kouřovodu 130 mm, hmotnost 140 kg, použitý materiál litina, délka polena je až 50 cm.
Podrobný popis
Krbová kamna Prity K13 - černá
Korpus kamen je vyroben z ocelového plechu o síle 2-3 mm
Spalovací komora je obložená akumulačními šamotovými cihlami
Keramické sklo dvířek, odolné teplotám do 850 °C
Litinový rošt
Komínová klapka
| Hmotnost | 88 kg |
| Nominální výkon do prostoru | 12 kW |
| Teplovodní výměník | ne |
| Průměr kouřovodu | 130 mm |
| Vývod kouřovodu | horní |
| Barva | černá |
| Kachlová | ne |
| Šířka | 590 mm |
| Hloubka | 440 mm |
| Výška | 810 mm |
| Rozměry topeniště (Š x H x V) | 522 х 370 х 385 mm |
| Energetická účinnost | 76,2 % |
| Spotřeba paliva (dřevo) | 3,9 kg/hod. |
| Maximální délka polena | 42 cm |
| Hmotnost | 88 kg |
| Palivo | dřevo, dřevěné brikety |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Krbová kamna nad 10 kW |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 88 kg |
| EAN: | 0700348969129 |
| Externí přívod vzduchu: | Ne |
| Průměr: | 130 mm |
| Vývod kouřovodu: | Horní |
Výkon: max. 9 kW rozměry v cm (šxhxv): 45/38/76 hmotnost v kg: 61 kg průměr kouřovodu: 130 mm
Výkon: max. 9 kW rozměry v cm (šxhxv): 45/38/76 hmotnost v kg: 61 kg průměr kouřovodu: 130 mm
Výkon: max. 9 kW rozměry v cm (šxhxv): 45/38/76 hmotnost v kg: 61 kg průměr kouřovodu: 130 mm
