Krbová vložka Prity M - černá
Kód: 073008Súvisiaci tovar
Litinová lavička - sada nohou
Litinová lavička - sada nohou
Litinová lavička - sada nohou
Litinová lavička - sada nohou
Litinová lavička - sada nohou
Litinová lavička - sada nohou
Litinová lavička - sada nohou
Podrobný popis
Výkonná krbová kamna s pečící troubou.
Jsou vyložena šamotovými deskami, součástí je litinový rošt. Přívod primárního vzduchu je regulovatelný přes popelník, sekundární vzduch oplachuje sklo a nelze jej regulovat. Materiál: 3 a 4 mm plech. Horní strana kamen je lemována přesahující ocelovou lištou, která případně umožní vložení dlažby pro estetické dotvoření interiéru. Samovypalovací černá barva.
Kamna jsou vybavena kouřovou klapkou.
Doplňkové parametry
| Záruka: | 2 roky |
|---|---|
| Hmotnost: | 97 kg |
| Kouřovod: | 130 mm |
| Palivo: | Dřevo a dřevěné brikety |
| Vytápěcí schopnost: | 100 - 170 m3 |
| Vývod kouřovodu: | Horní |
| Výkon: | 12 kw |
| Účinnost: | 75 % |
| Rozměry: | Š-49 x H-46 x V-93 cm |
| Rozměry přikládacího otvoru: | Š-30 x V-20 cm |
| Rozměry topeniště: | Š-41 x H-36 x V-33 cm |
| Rozměry pečící trouby: | Š-36 x H-37 x V-20 cm |
| Hmotnost: | 97 kg |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Krbové vložky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 87 kg |
| EAN: | 3800225975209 |
| Externí přívod vzduchu: | Ne |
| Průměr: | 150 mm |
| Vývod kouřovodu: | Horní |
Krbová vložka Romotop DYNAMIC 2G 66.50.13N
Litinová krbová vložka KAWMET W16 (9,4 kW) ECO
Litinová krbová vložka KAWMET W17 Panorama (16,1 kW) ECO
Litinová krbová vložka KAWMET W17 Dekor (16,1 kW) ECO
