Krbová kamna Prity mini SP - černá
Kod: 8892Produkty powiązane
krbová kachlová kamna Nordica Emiliana bordeaux
krbová kamna Nordica Concita s varnou plotnou
Litinová krbová kamna KAWMET P9 (8,0 kW) ECO mají výkon 8 kW, průměr kouřovodu 120 mm, hmotnost 67 kg, použitý materiál litina, délka polena je až 35 cm.
Výkon: max. 9 kW rozměry v cm (šxhxv): 45/38/76 hmotnost v kg: 61 kg průměr kouřovodu: 130 mm
Litinová krbová kamna KAWMET Premium ARES S7 ECO mají výkon 11,3 kW, průměr kouřovodu 130 mm, hmotnost 140 kg, použitý materiál litina, délka polena je až 50 cm.
Krbová kamna LA NORDICA Liu bílá infinity
Litinová krbová kamna KAWMET Premium ARES S7 ECO mají výkon 11,3 kW, průměr kouřovodu 130 mm, hmotnost 140 kg, použitý materiál litina, délka polena je až 50 cm.
Opis szczegółowy produktu
Malá praktická krbová kamna
Kamna jsou vyložena šamotovými deskami, součástí je litinový rošt. Přívod primárního vzduchu je regulovatelný přes popelník. Materiál: 3 mm plech, samovypalovací černá barva.
Kamna jsou vybavena kouřovou klapkou.
Doplňkové parametry
| Záruka: | 2 roky |
|---|---|
| Hmotnost: | 48 kg |
| Palivo: | Dřevo a dřevěné brikety |
| Vytápěcí schopnost: | do 100m3 |
| Vývod kouřovodu: | Horní |
| Průměr kouřovodu: | 130 mm |
| Výkon: | 5 kw |
| Účinnost: | 75 % |
| Průměr kouřovodu: | 130 mm |
| Rozměry: | Š-39 x H-47 x V-70 cm |
| Rozměry přikládacího otvoru: | Š-21,5 x V-19 cm |
| Rozměry topeniště: | Š-22 x H-35 x V-29 cm |
| Hmotnost: | 48 kg |
Parametry dodatkowe
| Kategoria: | Krbová kamna do 6 kW |
|---|---|
| Gwarancja: | 2 lata |
| Waga: | 48 kg |
| EAN: | 3800225971133 |
| Externí přívod vzduchu: | Ne |
| Průměr: | 130 mm |
| Vývod kouřovodu: | Horní |
sporák na tuhá paliva Simge SOBA 701-G OMEGA pravý bílý
Krbová kamna Jotul F 100 ECO.2 LL BP
Litinová krbová kamna KAWMET Premium ARES S7 ECO mají výkon 11,3 kW, průměr kouřovodu 130 mm, hmotnost 140 kg, použitý materiál litina, délka polena je až 50 cm.
sporák na tuhá paliva Simge SOBA 701-G OMEGA pravý bílý
