Krbová kamna Prity PM3-TV černá
Kod: 065108Produkty powiązane
Litinová lavička - sada nohou
Litinová lavička - sada nohou
Litinová lavička - sada nohou
Litinová lavička - sada nohou
Litinová lavička - sada nohou
Litinová lavička - sada nohou
Opis szczegółowy produktu
Malá praktická krbová kamna jsou vyložena šamotovými deskami, součástí je litinový rošt.
Přívod primárního vzduchu je regulovatelný přes popelník, sekundární vzduch oplachuje sklo a nelze jej regulovat. Materiál: 3 mm plech, samovypalovací černá barva.
Kamna jsou vybavena kouřovou klapkou.
Doplňkové parametry
| Záruka: | 2 roky |
|---|---|
| Hmotnost: | 61 kg |
| Palivo: | Dřevo a dřevěné brikety |
| Vytápěcí schopnost: | 100 - 170 m3 |
| Vývod kouřovodu: | Horní |
| Průměr kouřovodu: | 130 mm |
| Výkon: | 9 kW |
| Účinnost: | 78% |
| Rozměry: | Š-45 x H-38 x V-76 cm |
| Rozměry přikládacího otvoru: | Š-34 x V-21,5 cm |
| Rozměry topeniště: | Š-37 x H-31 x V-41 cm |
| Hmotnost: | 61 kg |
Parametry dodatkowe
| Kategoria: | Krbová kamna |
|---|---|
| Gwarancja: | 2 lata |
| Waga: | 113 kg |
| EAN: | 3800225974196 |
| Externí přívod vzduchu: | Ne |
| Průměr: | 150 mm |
| Vývod kouřovodu: | Horní |
Litinová krbová kamna KAWMET Premium ARES S7 ECO mají výkon 11,3 kW, průměr kouřovodu 130 mm, hmotnost 140 kg, použitý materiál litina, délka polena je až 50 cm.
Litinová krbová kamna KAWMET Premium ARES S7 ECO mají výkon 11,3 kW, průměr kouřovodu 130 mm, hmotnost 140 kg, použitý materiál litina, délka polena je až 50 cm.
Litinová krbová kamna KAWMET Premium ARES S7 ECO mají výkon 11,3 kW, průměr kouřovodu 130 mm, hmotnost 140 kg, použitý materiál litina, délka polena je až 50 cm.
Výkon: max. 9 kW rozměry v cm (šxhxv): 45/38/76 hmotnost v kg: 61 kg průměr kouřovodu: 130 mm
krbová kamna Nordica Isotta con cerchi Evo
Litinová krbová kamna KAWMET Premium ARES S7 ECO mají výkon 11,3 kW, průměr kouřovodu 130 mm, hmotnost 140 kg, použitý materiál litina, délka polena je až 50 cm.
Krbová kamna LA NORDICA DANTE CON PORTALEGNA
Litinová krbová kamna KAWMET P10 (6,8 kW) ECO
