Krbová vložka Prity O pravá - černá
Kod: PRITY 0 RIGHTProdukty powiązane
Litinová lavička - sada nohou
Litinová lavička - sada nohou
Litinová lavička - sada nohou
Litinová lavička - sada nohou
Litinová lavička - sada nohou
Litinová lavička - sada nohou
Litinová lavička - sada nohou
Opis szczegółowy produktu
Výkonná krbová kamna s pečící troubou.
Jsou vyložena šamotovými deskami, součástí je litinový rošt. Přívod primárního vzduchu je regulovatelný přes popelník, sekundární vzduch oplachuje sklo a nelze jej regulovat. Materiál: 3 a 4 mm plech. Horní strana kamen je lemována přesahující ocelovou lištou, která případně umožní vložení dlažby pro estetické dotvoření interiéru. Samovypalovací černá barva.
Kamna jsou vybavena kouřovou klapkou.
Doplňkové parametry
| Záruka: | 2 roky |
|---|---|
| Hmotnost: | 97 kg |
| Kouřovod: | 130 mm |
| Palivo: | Dřevo a dřevěné brikety |
| Vytápěcí schopnost: | 100 - 170 m3 |
| Vývod kouřovodu: | Horní |
| Výkon: | 12 kw |
| Účinnost: | 75 % |
| Rozměry: | Š-49 x H-46 x V-93 cm |
| Rozměry přikládacího otvoru: | Š-30 x V-20 cm |
| Rozměry topeniště: | Š-41 x H-36 x V-33 cm |
| Rozměry pečící trouby: | Š-36 x H-37 x V-20 cm |
| Hmotnost: | 97 kg |
Parametry dodatkowe
| Kategoria: | Krbové vložky |
|---|---|
| Gwarancja: | 2 lata |
| Waga: | 73 kg |
| Externí přívod vzduchu: | Ne |
| Průměr: | 200 mm |
| Vývod kouřovodu: | Horní |
Litinová krbová vložka Nordica Focolare 70 Piano má výkon 9.1 kW, průměr kouřovodu 200 mm, hmotnost 142kg, použitý materiál litina, délka polena je až 45 cm.
Krbová vložka Thorma
Litinová krbová vložka KAWMET W15 (9,4 kW) ECO
Litinová krbová vložka KAWMET W16 (9,4 kW) ECO
Výkon: max. 12 kW. Průměr kouřovodu: 130 mm. Hmotnost: 97 Kg. Rozměry.(šxhxv) v cm: 49/46/93.
Litinová krbová vložka KAWMET W17 Dekor (12,3 kW) ECO
Výkon: max. 12 kW. Průměr kouřovodu: 130 mm. Hmotnost: 97 Kg. Rozměry.(šxhxv) v cm: 49/46/93.
Litinová krbová vložka KAWMET W16 (9,4 kW) ECO
