Krbová kamna Kratki KOZA K6 ASDP 130 mm - černá
Kód: 9302Súvisiaci tovar
Litinová krbová kamna KAWMET P7 LB (10,5 kW) ECO levé boční dveře
Litinová krbová kamna KAWMET P10 (6,8 kW) ECO
Litinová krbová kamna KAWMET Premium ARES S7 ECO mají výkon 11,3 kW, průměr kouřovodu 130 mm, hmotnost 140 kg, použitý materiál litina, délka polena je až 50 cm.
krbová kachlová kamna Nordica Emiliana bílá
krbová kamna Nordica Isotta con cerchi Evo
Litinová krbová kamna KAWMET Premium ARES S7 ECO mají výkon 11,3 kW, průměr kouřovodu 130 mm, hmotnost 140 kg, použitý materiál litina, délka polena je až 50 cm.
Výkon: max. 9 kW rozměry v cm (šxhxv): 45/38/76 hmotnost v kg: 61 kg průměr kouřovodu: 130 mm
Podrobný popis
Krbová kamna Kratki KOZA K6 ASDP 150 mm - černá
| Jmenovitý výkon (kW) | 8 |
| Rozsah topného výkonu (kW) | 7.0 - 11.0 |
| Materiál | litina |
| Účinnost vytápění (%) | 70 |
| Teplota výfukových plynů (℃) | 320 |
| Maximální délka kulatiny (cm) | 35 |
| Zasklení typu | plochá přední strana |
| Systém otevírání dveří | levá ruka |
Základní rozměry
| váha (kg) | 120 |
| Průměr kouřovodu (mm) | 150 |
| Šířka (cm) | 57.8 |
| Výška (cm) | 63 |
| Hloubka (cm) | 49 |
Energetická účinnost
| Energetická třída | A |
| Účinnost sezónního vytápění (%) | 60 |
| Index energetické účinnosti (EEI) | 91.5 |
| Emise CO (při 13% O 2) ≤ uvedené v% | 0.11 |
| Emise prachu (mg / Nm3) | 22 |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Krbová kamna do 8 kW |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 120 kg |
| EAN: | 5901350054055 |
| Externí přívod vzduchu: | Ne |
| Průměr: | 130 mm |
| Vývod kouřovodu: | Horní, Zadní |
krbová kamna Nordica Marlena
krbová kamna Nordica Fedora bílá
Litinová krbová kamna KAWMET Premium ARES S7 ECO mají výkon 11,3 kW, průměr kouřovodu 130 mm, hmotnost 140 kg, použitý materiál litina, délka polena je až 50 cm.
krbová kamna Nordica Asia Bll Vulcan
Litinová krbová kamna KAWMET Premium EOS S13 ECO
