Krbová kamna Kratki KOZA K9 ASDP 150 mm - černá
Kód: 8926Súvisiaci tovar
Krbová kamna LA NORDICA DANTE CON PORTALEGNA
krbová kachlová kamna Nordica Emiliana bílá
Výkon: max. 9 kW rozměry v cm (šxhxv): 45/38/76 hmotnost v kg: 61 kg průměr kouřovodu: 130 mm
krbová kamna Nordica Asia Bll Vulcan
Podrobný popis
Krbová kamna Kratki KOZA K9 ASDP 150 mm - černá
ASDP - automatické řízení přívodu vzduchu do kamen, fungující na principu bimetalu. Termostat se samočinnou regulací zajišťuje automatickou regulaci přívodu vzduchu do topeniště, čímž se sníží spotřeba paliva až o 30% ve srovnání s kamny, která systém pro automatické řízení spalovacího procesu nemají.
Kamna vyrobená z kvalitní litiny zaujmou klasickým designem, který je zvýrazněný šikmým prosklením po obou stranách dvířek. Tato varianta prostorově zvětší efekt plamene.
Ovládání primárního a sekundárního vzduchu umožní snadnou regulaci výkonu. Přívod vzduchu nad sklem (tzv. oplach skla) zajistí jeho čistotu. Komfort navyšuje možnost horního a zadního připojení spolu se systémem "cold grip", čili bezpečné odnětí rukojeti dvířek bez popálení.
| Jmenovitý výkon (kW) | 10 |
| Rozsah topného výkonu (kW) | 5.0 - 13.5 |
| Materiál | litina |
| Účinnost vytápění (%) | 75 |
| Teplota výfukových plynů (℃) | 290 |
| Maximální délka kulatiny (cm) | 35 |
| Zasklení typu | plochá přední strana |
| Systém otevírání dveří | levá ruka |
Základní rozměry
| váha (kg) | 166 |
| Průměr kouřovodu (mm) | 150 |
| Šířka (cm) | 76.6 |
| Výška (cm) | 66 |
| Hloubka (cm) | 54.6 |
Energetická účinnost
| Energetická třída | A |
| Index energetické účinnosti (EEI) | 98.9 |
| Emise CO (při 13% O 2) ≤ uvedené v% | 0.15 |
| Emise prachu (mg / Nm3) | 14 |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Krbová kamna nad 10 kW |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 166 kg |
| EAN: | 5901350054086 |
| Externí přívod vzduchu: | Ne |
| Průměr: | 150 mm |
| Vývod kouřovodu: | Horní, Zadní |
Litinová krbová kamna KAWMET P7 PB (10,5 kW) ECO pravé boční dveře
Výkon: max. 9 kW rozměry v cm (šxhxv): 45/38/76 hmotnost v kg: 61 kg průměr kouřovodu: 130 mm
Výkon: max. 9 kW rozměry v cm (šxhxv): 45/38/76 hmotnost v kg: 61 kg průměr kouřovodu: 130 mm
Litinová krbová kamna Kratki Koza k9 černá 150 mm mají výkon 10 kW, průměr kouřovodu 150 mm, hmotnost 165 kg, použitý materiál je litina, délka polena je až 40 cm.
krbová kamna Nordica Asia Bll Vulcan
