Krbová kamna Prity FM - černá
Kód: 8895Súvisiaci tovar
krbová kamna Nordica Concita s varnou plotnou
Krbová kamna LA NORDICA DANTE CON PORTALEGNA
krbová kamna Nordica Isotta con cerchi Evo
krbová kamna Nordica Isotta con cerchi Evo
Krbová kamna Thorma Filex-Hb - černá Výkon 2,5 až 7,5 kW, průměr kouřovodu 120 mm, hmotnost 80 kg, použitý materiál je ocel, délka polena až 40 cm.
Podrobný popis
Výkonná krbová kamna s pečící troubou.
Jsou vyložena šamotovými deskami, součástí je litinový rošt. Přívod primárního vzduchu je regulovatelný přes popelník, sekundární vzduch oplachuje sklo a nelze jej regulovat. Materiál: 3 a 4 mm plech. Horní strana kamen je lemována přesahující ocelovou lištou, která případně umožní vložení dlažby pro estetické dotvoření interiéru. Samovypalovací černá barva.
Kamna jsou vybavena kouřovou klapkou.
Doplňkové parametry
| Záruka: | 2 roky |
|---|---|
| Hmotnost: | 97 kg |
| Kouřovod: | 130 mm |
| Palivo: | Dřevo a dřevěné brikety |
| Vytápěcí schopnost: | 100 - 170 m3 |
| Vývod kouřovodu: | Horní |
| Výkon: | 12 kw |
| Účinnost: | 75 % |
| Rozměry: | Š-49 x H-46 x V-93 cm |
| Rozměry přikládacího otvoru: | Š-30 x V-20 cm |
| Rozměry topeniště: | Š-41 x H-36 x V-33 cm |
| Rozměry pečící trouby: | Š-36 x H-37 x V-20 cm |
| Hmotnost: | 97 kg |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Krbová kamna nad 10 kW |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 97 kg |
| EAN: | 3800215096501 |
| Externí přívod vzduchu: | Ne |
| Průměr: | 130 mm |
| Vývod kouřovodu: | Horní |
krbová kachlová kamna Nordica Emiliana bílá
krbová kamna Nordica Asia Bll Vulcan
Výkon: max. 9 kW rozměry v cm (šxhxv): 45/38/76 hmotnost v kg: 61 kg průměr kouřovodu: 130 mm
krbová kachlová kamna Nordica Emiliana bílá
Litinová krbová kamna KAWMET Premium ARES S7 ECO mají výkon 11,3 kW, průměr kouřovodu 130 mm, hmotnost 140 kg, použitý materiál litina, délka polena je až 50 cm.
Výkon: max. 9 kW rozměry v cm (šxhxv): 45/38/76 hmotnost v kg: 61 kg průměr kouřovodu: 130 mm
