Krbová kamna Kratki KOZA K7 černá 130 mm - do vyprodání zásob
Kód: KOZA/K7Súvisiaci tovar
Litinová lavička - sada nohou
Litinová lavička - sada nohou
Litinová lavička - sada nohou
Litinová lavička - sada nohou
Litinová lavička - sada nohou
Litinová lavička - sada nohou
Litinová lavička - sada nohou
Podrobný popis
KRATKI KOZA K7 - celolitinová krbová kamna
Kamna jsou vyrobena z kvalitní litiny a zaujmou skvělým designem.
Ovládání primárního přívodu vzduchu umožní snadnou regulaci výkonu.
Komfort navyšuje možnost horního připojení spolu se systémem "cold grip", čili bezpečného odnětí rukojeti dvířek bez popálení.
Technické parametry:
| Hmotnost | 79 kg |
| Délka polena | 350 mm |
| Distribuce | CZ |
| Plotna | Ano |
| Palivo | dřevo, brikety |
| Průměr kouřovodu | 130 mm |
| Rozměry (vxšxh) | 557 x 536 x 413 mm |
| Rozměry topeniště | 240 x 430 x250 mm |
| Účinnost | 63,5 % |
| Připojení kouřovodu | Horní, zadní |
| Vytápěcí schopnost | 140 m3 |
| Teplota spalin | 316°C |
| Trouba | Ne |
| Vytápěcí výkon | 5 kW |
| Model | KRATKI KOZA K7 |
| Materiál | šedá litina třídy 200 |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Krbová kamna |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 79 kg |
| EAN: | 5901350039670 |
| Externí přívod vzduchu: | Ne |
| Průměr: | 130 mm |
| Vývod kouřovodu: | Horní, Zadní |
Litinová krbová kamna KAWMET Premium ARES S7 ECO mají výkon 11,3 kW, průměr kouřovodu 130 mm, hmotnost 140 kg, použitý materiál litina, délka polena je až 50 cm.
Litinová krbová kamna KAWMET Premium ARES S7 ECO mají výkon 11,3 kW, průměr kouřovodu 130 mm, hmotnost 140 kg, použitý materiál litina, délka polena je až 50 cm.
Litinová krbová kamna KAWMET Premium ARES S7 ECO mají výkon 11,3 kW, průměr kouřovodu 130 mm, hmotnost 140 kg, použitý materiál litina, délka polena je až 50 cm.
