Krbová kamna Prity K2 GT - slonová kost
Kód: 065106Súvisiaci tovar
Litinová lavička - sada nohou
Litinová lavička - sada nohou
Litinová lavička - sada nohou
Litinová lavička - sada nohou
Litinová lavička - sada nohou
Litinová lavička - sada nohou
Litinová lavička - sada nohou
Podrobný popis
Malá praktická krbová kamna jsou vyložena šamotovými deskami, součástí je litinový rošt.
Přívod primárního vzduchu je regulovatelný přes popelník, sekundární vzduch oplachuje sklo a nelze jej regulovat. Materiál: 3 mm plech, samovypalovací černá barva.
Kamna jsou vybavena kouřovou klapkou.
Doplňkové parametry
| Záruka: | 2 roky |
|---|---|
| Hmotnost: | 61 kg |
| Palivo: | Dřevo a dřevěné brikety |
| Vytápěcí schopnost: | 100 - 170 m3 |
| Vývod kouřovodu: | Horní |
| Průměr kouřovodu: | 130 mm |
| Výkon: | 9 kW |
| Účinnost: | 78% |
| Rozměry: | Š-45 x H-38 x V-76 cm |
| Rozměry přikládacího otvoru: | Š-34 x V-21,5 cm |
| Rozměry topeniště: | Š-37 x H-31 x V-41 cm |
| Hmotnost: | 61 kg |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Krbová kamna |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 80 kg |
| EAN: | 3800215092770 |
| Externí přívod vzduchu: | Ne |
| Průměr: | 150 mm |
| Vývod kouřovodu: | Horní |
Krbová kamna Thorma Filex-Hb - vínovočervená Výkon 2,5 až 7,5 kW, průměr kouřovodu 120 mm, hmotnost 80 kg, použitý materiál je ocel, délka polena až 40 cm.
Litinová krbová kamna Kratki Koza k9 černá 150 mm mají výkon 10 kW, průměr kouřovodu 150 mm, hmotnost 165 kg, použitý materiál je litina, délka polena je až 40 cm.
krbová kamna Nordica Isotta con cerchi Evo
Výkon: max. 9 kW rozměry v cm (šxhxv): 45/38/76 hmotnost v kg: 61 kg průměr kouřovodu: 130 mm
Krbová kamna Romotop TALA 06 Krbová kamna Romotop TALA 06 mají výkon 3,0 až 7,7 kW, průměr kouřovodu 150 mm, hmotnost 113 kg, použitý materiál ocel, délka polena je až 35 cm.
Litinová krbová kamna KAWMET Premium ARES S7 ECO mají výkon 11,3 kW, průměr kouřovodu 130 mm, hmotnost 140 kg, použitý materiál litina, délka polena je až 50 cm.
