Krbová kamna Prity K22 D - černá
Kód: 065123Súvisiaci tovar
Litinová lavička - sada nohou
Litinová lavička - sada nohou
Litinová lavička - sada nohou
Litinová lavička - sada nohou
Litinová lavička - sada nohou
Litinová lavička - sada nohou
Podrobný popis
Malá praktická krbová kamna jsou vyložena šamotovými deskami, součástí je litinový rošt.
Přívod primárního vzduchu je regulovatelný přes popelník, sekundární vzduch oplachuje sklo a nelze jej regulovat. Materiál: 3 mm plech, samovypalovací černá barva.
Kamna jsou vybavena kouřovou klapkou.
Doplňkové parametry
| Záruka: | 2 roky |
|---|---|
| Hmotnost: | 61 kg |
| Palivo: | Dřevo a dřevěné brikety |
| Vytápěcí schopnost: | 100 - 170 m3 |
| Vývod kouřovodu: | Horní |
| Průměr kouřovodu: | 130 mm |
| Výkon: | 9 kW |
| Účinnost: | 78% |
| Rozměry: | Š-45 x H-38 x V-76 cm |
| Rozměry přikládacího otvoru: | Š-34 x V-21,5 cm |
| Rozměry topeniště: | Š-37 x H-31 x V-41 cm |
| Hmotnost: | 61 kg |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Krbová kamna |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 81 kg |
| EAN: | 3800225971461 |
| Externí přívod vzduchu: | Ne |
| Průměr: | 130 mm |
| Vývod kouřovodu: | Horní |
Krbová kamna Kratki Koza K7 černá 130 mm mají výkon 5 kW, průměr kouřovodu 130 mm, hmotnost 79kg, použitý materiál je litina, délka polena je až 35 cm.
Krbová kamna LA NORDICA DANTE CON PORTALEGNA
Krbová kamna LA NORDICA DANTE CON PORTALEGNA
Krbová kamna LA NORDICA Liu bordeaux
Krbová kamna Jotul F 100 ECO.2 LL BP
Výkon: max. 9 kW rozměry v cm (šxhxv): 45/38/76 hmotnost v kg: 61 kg průměr kouřovodu: 130 mm
krbová kamna Nordica Asia Bll Vulcan
