Krbová kamna Kratki KOZA K6 ASDP 130 mm - černá
Kod: 9302Produkty powiązane
Litinová krbová kamna Kratki Koza k9 černá 150 mm mají výkon 10 kW, průměr kouřovodu 150 mm, hmotnost 165 kg, použitý materiál je litina, délka polena je až 40 cm.
krbová kamna Nordica Asia Bll Vulcan
Výkon: max. 9 kW rozměry v cm (šxhxv): 45/38/76 hmotnost v kg: 61 kg průměr kouřovodu: 130 mm
Litinová krbová kamna KAWMET Premium ARES S7 ECO mají výkon 11,3 kW, průměr kouřovodu 130 mm, hmotnost 140 kg, použitý materiál litina, délka polena je až 50 cm.
krbová kamna Nordica Asia Bll Vulcan
Krbová kamna Kratki Koza K7 černá 130 mm mají výkon 5 kW, průměr kouřovodu 130 mm, hmotnost 79kg, použitý materiál je litina, délka polena je až 35 cm.
krbová kamna Nordica Fedora bílá
Opis szczegółowy produktu
Krbová kamna Kratki KOZA K6 ASDP 150 mm - černá
| Jmenovitý výkon (kW) | 8 |
| Rozsah topného výkonu (kW) | 7.0 - 11.0 |
| Materiál | litina |
| Účinnost vytápění (%) | 70 |
| Teplota výfukových plynů (℃) | 320 |
| Maximální délka kulatiny (cm) | 35 |
| Zasklení typu | plochá přední strana |
| Systém otevírání dveří | levá ruka |
Základní rozměry
| váha (kg) | 120 |
| Průměr kouřovodu (mm) | 150 |
| Šířka (cm) | 57.8 |
| Výška (cm) | 63 |
| Hloubka (cm) | 49 |
Energetická účinnost
| Energetická třída | A |
| Účinnost sezónního vytápění (%) | 60 |
| Index energetické účinnosti (EEI) | 91.5 |
| Emise CO (při 13% O 2) ≤ uvedené v% | 0.11 |
| Emise prachu (mg / Nm3) | 22 |
Parametry dodatkowe
| Kategoria: | Krbová kamna do 8 kW |
|---|---|
| Gwarancja: | 2 lata |
| Waga: | 120 kg |
| EAN: | 5901350054055 |
| Externí přívod vzduchu: | Ne |
| Průměr: | 130 mm |
| Vývod kouřovodu: | Horní, Zadní |
Výkon: max. 9 kW rozměry v cm (šxhxv): 45/38/76 hmotnost v kg: 61 kg průměr kouřovodu: 130 mm
Litinová krbová kamna KAWMET Premium ARES S7 ECO mají výkon 11,3 kW, průměr kouřovodu 130 mm, hmotnost 140 kg, použitý materiál litina, délka polena je až 50 cm.
Litinová krbová kamna KAWMET Premium ARES S7 ECO mají výkon 11,3 kW, průměr kouřovodu 130 mm, hmotnost 140 kg, použitý materiál litina, délka polena je až 50 cm.
krbová kamna Nordica Isotta con cerchi Evo
Litinová krbová kamna KAWMET Premium EOS S13 ECO
sporák na tuhá paliva Simge SOBA 701-G OMEGA pravý bílý
