Krbová kamna Prity K13 - černá
Kod: 8943Produkty powiązane
krbová kamna Nordica Asia Bll Vulcan
Litinová krbová kamna KAWMET Premium EOS S13 ECO
Krbová kamna Romotop TALA 06 Krbová kamna Romotop TALA 06 mají výkon 3,0 až 7,7 kW, průměr kouřovodu 150 mm, hmotnost 113 kg, použitý materiál ocel, délka polena je až 35 cm.
krbová kamna Nordica Marlena
Opis szczegółowy produktu
Krbová kamna Prity K13 - černá
Korpus kamen je vyroben z ocelového plechu o síle 2-3 mm
Spalovací komora je obložená akumulačními šamotovými cihlami
Keramické sklo dvířek, odolné teplotám do 850 °C
Litinový rošt
Komínová klapka
| Hmotnost | 88 kg |
| Nominální výkon do prostoru | 12 kW |
| Teplovodní výměník | ne |
| Průměr kouřovodu | 130 mm |
| Vývod kouřovodu | horní |
| Barva | černá |
| Kachlová | ne |
| Šířka | 590 mm |
| Hloubka | 440 mm |
| Výška | 810 mm |
| Rozměry topeniště (Š x H x V) | 522 х 370 х 385 mm |
| Energetická účinnost | 76,2 % |
| Spotřeba paliva (dřevo) | 3,9 kg/hod. |
| Maximální délka polena | 42 cm |
| Hmotnost | 88 kg |
| Palivo | dřevo, dřevěné brikety |
Parametry dodatkowe
| Kategoria: | Krbová kamna nad 10 kW |
|---|---|
| Gwarancja: | 2 lata |
| Waga: | 88 kg |
| EAN: | 0700348969129 |
| Externí přívod vzduchu: | Ne |
| Průměr: | 130 mm |
| Vývod kouřovodu: | Horní |
Krbová kamna Kratki Koza K7 černá 130 mm mají výkon 5 kW, průměr kouřovodu 130 mm, hmotnost 79kg, použitý materiál je litina, délka polena je až 35 cm.
krbová kamna Nordica Concita s varnou plotnou
Litinová krbová kamna KAWMET Premium ARES S7 ECO mají výkon 11,3 kW, průměr kouřovodu 130 mm, hmotnost 140 kg, použitý materiál litina, délka polena je až 50 cm.
Litinová krbová kamna KAWMET Premium ARES S7 ECO mají výkon 11,3 kW, průměr kouřovodu 130 mm, hmotnost 140 kg, použitý materiál litina, délka polena je až 50 cm.
krbová kamna Nordica Asia Bll Vulcan
krbová kamna Nordica Concita s varnou plotnou
Krbová kamna Thorma Filex-Hb - vínovočervená Výkon 2,5 až 7,5 kW, průměr kouřovodu 120 mm, hmotnost 80 kg, použitý materiál je ocel, délka polena až 40 cm.
