Krbová kamna Prity KCP D - černá
Kod: 065121Produkty powiązane
Litinová krbová kamna KAWMET Premium ARES S7 ECO mají výkon 11,3 kW, průměr kouřovodu 130 mm, hmotnost 140 kg, použitý materiál litina, délka polena je až 50 cm.
Litinová krbová kamna KAWMET Premium ARES S7 ECO mají výkon 11,3 kW, průměr kouřovodu 130 mm, hmotnost 140 kg, použitý materiál litina, délka polena je až 50 cm.
Krbová kamna Jotul F 602 ECO BP
Krbová kamna LA NORDICA DANTE CON PORTALEGNA
Výkon: max. 9 kW rozměry v cm (šxhxv): 45/38/76 hmotnost v kg: 61 kg průměr kouřovodu: 130 mm
Výkon: max. 9 kW rozměry v cm (šxhxv): 45/38/76 hmotnost v kg: 61 kg průměr kouřovodu: 130 mm
Opis szczegółowy produktu
Malá praktická krbová kamna jsou vyložena šamotovými deskami, součástí je litinový rošt.
Přívod primárního vzduchu je regulovatelný přes popelník, sekundární vzduch oplachuje sklo a nelze jej regulovat. Materiál: 3 mm plech, samovypalovací černá barva.
Kamna jsou vybavena kouřovou klapkou.
Doplňkové parametry
| Záruka: | 2 roky |
|---|---|
| Hmotnost: | 61 kg |
| Palivo: | Dřevo a dřevěné brikety |
| Vytápěcí schopnost: | 100 - 170 m3 |
| Vývod kouřovodu: | Horní |
| Průměr kouřovodu: | 130 mm |
| Výkon: | 9 kW |
| Účinnost: | 78% |
| Rozměry: | Š-45 x H-38 x V-76 cm |
| Rozměry přikládacího otvoru: | Š-34 x V-21,5 cm |
| Rozměry topeniště: | Š-37 x H-31 x V-41 cm |
| Hmotnost: | 61 kg |
Parametry dodatkowe
| Kategoria: | Krbová kamna do 10 kW |
|---|---|
| Gwarancja: | 2 lata |
| Waga: | 72 kg |
| EAN: | 3800215091452 |
| Externí přívod vzduchu: | Ne |
| Průměr: | 130 mm |
| Vývod kouřovodu: | Horní |
Výkon: max. 9 kW rozměry v cm (šxhxv): 45/38/76 hmotnost v kg: 61 kg průměr kouřovodu: 130 mm
krbová kamna Nordica Fedora bílá
Výkon: max. 9 kW rozměry v cm (šxhxv): 45/38/76 hmotnost v kg: 61 kg průměr kouřovodu: 130 mm
Výkon: max. 9 kW rozměry v cm (šxhxv): 45/38/76 hmotnost v kg: 61 kg průměr kouřovodu: 130 mm
krbová kamna Nordica Asia Bll Vulcan
Litinová krbová kamna KAWMET Premium EOS S13 ECO
Krbová kamna LA NORDICA DANTE CON PORTALEGNA
