Krbová kamna Kratki KOZA K6 ASDP 150 mm - černá
Kod: 8931Produkty powiązane
sporák na tuhá paliva Simge SOBA 701-G OMEGA pravý bílý
Krbová kamna LA NORDICA Liu bílá infinity
krbová kamna Nordica Fedora bílá
Litinová krbová kamna Kratki Koza k9 černá 150 mm mají výkon 10 kW, průměr kouřovodu 150 mm, hmotnost 165 kg, použitý materiál je litina, délka polena je až 40 cm.
Litinová krbová kamna KAWMET P7 LB (10,5 kW) ECO levé boční dveře
Opis szczegółowy produktu
Krbová kamna Kratki KOZA K6 ASDP 150 mm - černá
| Jmenovitý výkon (kW) | 8 |
| Rozsah topného výkonu (kW) | 7.0 - 11.0 |
| Materiál | litina |
| Účinnost vytápění (%) | 70 |
| Teplota výfukových plynů (℃) | 320 |
| Maximální délka kulatiny (cm) | 35 |
| Zasklení typu | plochá přední strana |
| Systém otevírání dveří | levá ruka |
Základní rozměry
| váha (kg) | 120 |
| Průměr kouřovodu (mm) | 150 |
| Šířka (cm) | 57.8 |
| Výška (cm) | 63 |
| Hloubka (cm) | 49 |
Energetická účinnost
| Energetická třída | A |
| Účinnost sezónního vytápění (%) | 60 |
| Index energetické účinnosti (EEI) | 91.5 |
| Emise CO (při 13% O 2) ≤ uvedené v% | 0.11 |
| Emise prachu (mg / Nm3) | 22 |
Parametry dodatkowe
| Kategoria: | Krbová kamna do 8 kW |
|---|---|
| Gwarancja: | 2 lata |
| Waga: | 120 kg |
| EAN: | 5901350054055 |
| Externí přívod vzduchu: | Ne |
| Průměr: | 150 mm |
| Vývod kouřovodu: | Horní, Zadní |
krbová kamna Nordica Asia Bll Vulcan
Litinová krbová kamna KAWMET P8 (7,9 kW) ECO mají výkon 7,9 kW, průměr kouřovodu 150 mm, hmotnost 96 kg, použitý materiál litina, délka polena je až 35 cm.
krbová kamna Nordica Fedora bílá
Litinová krbová kamna KAWMET Premium EOS S13 ECO
Výkon: max. 9 kW rozměry v cm (šxhxv): 45/38/76 hmotnost v kg: 61 kg průměr kouřovodu: 130 mm
Krbová kamna Jotul F 100 ECO.2 LL BP
Výkon: max. 9 kW rozměry v cm (šxhxv): 45/38/76 hmotnost v kg: 61 kg průměr kouřovodu: 130 mm
