Krbová kamna Kratki KOZA K9 ASDP 130 mm - černá
Kod: 8922Produkty powiązane
krbová kamna Nordica Isotta con cerchi Evo
Krbová kamna LA NORDICA DANTE CON PORTALEGNA
krbová kamna Nordica Isetta con cerchi Evo 4.0
krbová kachlová kamna Nordica Emiliana bílá
Litinová krbová kamna Kratki Koza k9 černá 150 mm mají výkon 10 kW, průměr kouřovodu 150 mm, hmotnost 165 kg, použitý materiál je litina, délka polena je až 40 cm.
Výkon: max. 9 kW rozměry v cm (šxhxv): 45/38/76 hmotnost v kg: 61 kg průměr kouřovodu: 130 mm
Litinová krbová kamna KAWMET Premium ARES S7 ECO mají výkon 11,3 kW, průměr kouřovodu 130 mm, hmotnost 140 kg, použitý materiál litina, délka polena je až 50 cm.
Opis szczegółowy produktu
Krbová kamna Kratki KOZA K9 ASDP 130 mm - černá
ASDP - automatické řízení přívodu vzduchu do kamen, fungující na principu bimetalu. Termostat se samočinnou regulací zajišťuje automatickou regulaci přívodu vzduchu do topeniště, čímž se sníží spotřeba paliva až o 30% ve srovnání s kamny, která systém pro automatické řízení spalovacího procesu nemají.
Kamna vyrobená z kvalitní litiny zaujmou klasickým designem, který je zvýrazněný šikmým prosklením po obou stranách dvířek. Tato varianta prostorově zvětší efekt plamene.
Ovládání primárního a sekundárního vzduchu umožní snadnou regulaci výkonu. Přívod vzduchu nad sklem (tzv. oplach skla) zajistí jeho čistotu. Komfort navyšuje možnost horního a zadního připojení spolu se systémem "cold grip", čili bezpečné odnětí rukojeti dvířek bez popálení.
| Jmenovitý výkon (kW) | 10 |
| Rozsah topného výkonu (kW) | 5.0 - 13.5 |
| Materiál | litina |
| Účinnost vytápění (%) | 75 |
| Teplota výfukových plynů (℃) | 290 |
| Maximální délka kulatiny (cm) | 35 |
| Zasklení typu | plochá přední strana |
| Systém otevírání dveří | levá ruka |
Základní rozměry
| váha (kg) | 166 |
| Průměr kouřovodu (mm) | 130 |
| Šířka (cm) | 76.6 |
| Výška (cm) | 66 |
| Hloubka (cm) | 54.6 |
Energetická účinnost
| Energetická třída | A |
| Index energetické účinnosti (EEI) | 98.9 |
| Emise CO (při 13% O 2) ≤ uvedené v% | 0.15 |
| Emise prachu (mg / Nm3) | 14 |
Parametry dodatkowe
| Kategoria: | Krbová kamna nad 10 kW |
|---|---|
| Gwarancja: | 2 lata |
| Waga: | 166 kg |
| EAN: | 5901350051078 |
| Externí přívod vzduchu: | Ne |
| Průměr: | 130 mm |
| Vývod kouřovodu: | Horní, Zadní |
Výkon: max. 9 kW rozměry v cm (šxhxv): 45/38/76 hmotnost v kg: 61 kg průměr kouřovodu: 130 mm
Výkon: max. 9 kW rozměry v cm (šxhxv): 45/38/76 hmotnost v kg: 61 kg průměr kouřovodu: 130 mm
krbová kamna Nordica Asia Bll Vulcan
krbová kamna Nordica Asia Bll Vulcan
Krbová kamna LA NORDICA Liu bílá infinity
Krbová kamna Jotul F 602 ECO BP
Krbová kamna Thorma Filex-Hb - vínovočervená Výkon 2,5 až 7,5 kW, průměr kouřovodu 120 mm, hmotnost 80 kg, použitý materiál je ocel, délka polena až 40 cm.
Litinová krbová kamna KAWMET Premium ARES S7 ECO mají výkon 11,3 kW, průměr kouřovodu 130 mm, hmotnost 140 kg, použitý materiál litina, délka polena je až 50 cm.
