Krbová kamna Prity K1 - černá
Kód: 8883Související produkty
krbová kamna Nordica Isotta Con Cerchi.16 černá
Krbová kamna La Nordica DANTE.16 CON PORTALEGNA, barva černá, nominální výkon 12,4 kW, průměr kouřovodu 160 mm, hmotnost 158 kg
KAMNOVEC - nerezový zásobník pro ohřev vody o objemu 3,5 litru
krbová kamna Nordica BRIGITTA.16 černá, jmenovitý výkon 4,7 kW, průměr kouřovodu 120 mm, hmotnost 70 kg
litinová kamna Nordica ISOTTA LEAN černá, jmenovitý výkon 4,9-9,3 kW, průměr kouřovodu 150 mm, hmotnost 212 kg
litinová kamna Nordica MARLENA.16 černá, jmenovitý výkon 7,5 kW, průměr kouřovodu 130 mm, hmotnost 140 kg
Krbová kamna Jotul F 100 ECO.2 LL BP
Krbová kamna Kratki Koza K7 černá 130 mm mají výkon 5 kW, průměr kouřovodu 130 mm, hmotnost 79kg, použitý materiál je litina, délka polena je až 35 cm.
Detailní popis produktu
Malá jednoduchá krbová kamna jsou vyložena šamotovými deskami, součástí je litinový rošt.
Díky jednoduchému dílenskému zpracování a nízké ceně jsou kamna vhodná na chatu, do dílny, zimní zahrady, zahradního domku atd.
Přívod primárního vzduchu je regulovatelný přes popelník, sekundární vzduch oplachuje sklo a nelze jej regulovat. Materiál: 3 mm plech, samovypalovací černá barva.
Kamna jsou vybavena kouřovou klapkou.
Doplňkové parametry
| Záruka: | 2 roky |
|---|---|
| Hmotnost: | 61 kg |
| Palivo: | Dřevo a dřevěné brikety |
| Vytápěcí schopnost: | 100 - 170 m3 |
| Vývod kouřovodu: | Horní |
| Průměr kouřovodu: | 130 mm |
| Výkon: | 9 kW |
| Účinnost: | 78% |
| Rozměry: | Š-45 x H-38 x V-76 cm |
| Rozměry přikládacího otvoru: | Š-34 x V-21,5 cm |
| Rozměry topeniště: | Š-37 x H-31 x V-41 cm |
| Hmotnost: | 61 kg |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Krbová kamna do 10 kW |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 61 kg |
| EAN: | 700348966562 |
| Externí přívod vzduchu: | Ne |
| Průměr kouřovodu: | 130 mm |
| Vývod kouřovodu: | Horní |
Lavice - podstavec pro krbová kamna DANTE.16
Litinová krbová kamna KAWMET P7 PB (10,5 kW) ECO s varnými plotnami pravé boční dveře
Nominální výkon: 13 kW, rozměry v cm (šxhxv): 69/39/94, hmotnost: 113 kg, průměr kouřovodu: 150 mm
Nominální výkon: 8,1 kW, rozměry v cm (šxhxv): 54/39/96, hmotnost: 81 kg, průměr kouřovodu: 150 mm
Nominální výkon: 8,1 kW, rozměry v cm (šxhxv): 53/40/110, hmotnost: 100 kg, průměr kouřovodu: 150 mm
kachlová kamna Nordica FEDORA.16 bordeaux, jmenovitý výkon 8,3 kW, průměr kouřovodu 130 mm, hmotnost 175 kg
Litinové hrdlo přívodu vzduchu - 120 mm
Litinová krbová kamna KAWMET P7 LB (10,5 kW) ECO s varnými plotnami levé boční dveře
