Krbová kamna Prity K13 - černá
Kód: 8943Související produkty
krbová kamna Nordica BRIGITTA.16 černá, jmenovitý výkon 4,7 kW, průměr kouřovodu 120 mm, hmotnost 70 kg
Litinová krbová kamna KAWMET P7 LB (10,5 kW) ECO s varnými plotnami levé boční dveře
Litinová krbová kamna KAWMET P8 (7,9 kW) ECO mají výkon 7,9 kW, průměr kouřovodu 150 mm, hmotnost 96 kg, použitý materiál litina, délka polena je až 35 cm.
Krbová kamna La Nordica DANTE.16 CON PORTALEGNA, barva černá, nominální výkon 12,4 kW, průměr kouřovodu 160 mm, hmotnost 158 kg
Litinová krbová kamna KAWMET Premium SELENA S14 ECO mají výkon 6,5 kW, průměr kouřovodu 130 mm, hmotnost 100 kg, použitý materiál litina, délka polena je až 40 cm.
litinová krbová kamna s troubou Nordica ISETTA FORNO černá, jmenovitý výkon 8,2 kW, průměr kouřovodu 150 mm, hmotnost 228 kg
Detailní popis produktu
Krbová kamna Prity K13 - černá
Korpus kamen je vyroben z ocelového plechu o síle 2-3 mm
Spalovací komora je obložená akumulačními šamotovými cihlami
Keramické sklo dvířek, odolné teplotám do 850 °C
Litinový rošt
Komínová klapka
| Hmotnost | 88 kg |
| Nominální výkon do prostoru | 12 kW |
| Teplovodní výměník | ne |
| Průměr kouřovodu | 130 mm |
| Vývod kouřovodu | horní |
| Barva | černá |
| Kachlová | ne |
| Šířka | 590 mm |
| Hloubka | 440 mm |
| Výška | 810 mm |
| Rozměry topeniště (Š x H x V) | 522 х 370 х 385 mm |
| Energetická účinnost | 76,2 % |
| Spotřeba paliva (dřevo) | 3,9 kg/hod. |
| Maximální délka polena | 42 cm |
| Hmotnost | 88 kg |
| Palivo | dřevo, dřevěné brikety |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Krbová kamna nad 10 kW |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 88 kg |
| EAN: | 0700348969129 |
| Externí přívod vzduchu: | Ne |
| Průměr kouřovodu: | 130 mm |
| Vývod kouřovodu: | Horní |
krbová kamna s varnou plotnou Simge SOBA 304 MINI černá
krbová kachlová kamna Nordica EMILIANA.165, nominální výkon 6,5 kW, průměr kouřovodu 120 mm, hmotnost 135 kg
krbová kamna s varnou plotnou Simge SOBA 805 IGLO zelená
Výkon: max. 11,6 kW rozměry v cm (šxhxv): 66/55/87, hmotnost v kg: 127 kg, průměr kouřovodu: 150 mm
Nominální výkon: 8,1 kW, rozměry v cm (šxhxv): 53/40/110, hmotnost: 100 kg, průměr kouřovodu: 150 mm
krbová kamna s varnou plotnou Simge SOBA 304 MINI bílá
