Krbová kamna Thorma FILEX-Hb - černá
Kód: F1458230910Související produkty
Taška na dřevo hnědá
Litinová lavička King s područkami - sada nohou
Litinová lavička Wienna Duo - sada nohou
Koš na dřevo 55 litrů
Zapalovač piezoelektrický - plynový
Taška na dřevo černá
Deflektor Kratki Koza K6, K9
Venkovní ohniště z cortenové oceli 50x35x100 cm
Detailní popis produktu
Krbová kamna Thorma Filex-Hb - černá
| Hmotnost | 80 kg |
| Nominální výkon do prostoru | 5 kW |
| Teplovodní výměník | ne |
| Průměr kouřovodu | 120 mm |
| Vývod kouřovodu | zadní |
| Barva | černý smalt |
| Kachlová | ne |
| Šířka | 455 mm |
| Hloubka | 275 mm |
| Výška | 675 mm |
| Materiál | ocel, šamot, litina |
| Energetická účinnost | 78,5 % |
| Spotřeba paliva (dřevo) | 1,7 kg/hod. |
| Maximální délka polena | 30 cm |
| Hmotnost | 80 kg |
| Palivo | dřevo, dřevěné brikety, |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Krbová kamna |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 80 kg |
| EAN: | 8586008081156 |
| Externí přívod vzduchu: | Ne |
| Průměr kouřovodu: | 120 mm |
| Vývod kouřovodu: | Zadní |
Nominální výkon: 8,1 kW, rozměry v cm (šxhxv): 53/40/110, hmotnost: 100 kg, průměr kouřovodu: 150 mm
Litinová krbová kamna KAWMET P7 PB (10,5 kW) ECO pravé boční dveře
krbová kamna s varnou plotnou Simge SOBA 805 IGLO červená
litinová kamna s troubou Nordica ISOTTA FORNO.16 černá, jmenovitý výkon 9,7 kW, průměr kouřovodu 150 mm, hmotnost 300 kg
THORMA BOZEN AT béžová
Litinová krbová kamna KAWMET P7 LB (10,5 kW) ECO s varnými plotnami levé boční dveře
Nominální výkon: 8 kW, rozměry v cm (šxhxv): 53/40/94, hmotnost: 80 kg, průměr kouřovodu: 150 mm
