Krbová kamna Thorma FILEX-Hb - vínovočervená
Kód: F1458232510Související produkty
Taška na dřevo hnědá
Litinová lavička King - sada nohou
Litinová lavička Queen - sada nohou
Litinová lavička Wienna - sada nohou
Deflektor Kratki Koza K6, K9
Zapalovač piezoelektrický - plynový
Litinový stůl Wienna - sada nohou
Litinová lavička Wienna Duo - sada nohou
Detailní popis produktu
Krbová kamna Thorma Filex-Hb - vínovočervená
| Hmotnost | 80 kg |
| Nominální výkon do prostoru | 5 kW |
| Teplovodní výměník | ne |
| Průměr kouřovodu | 120 mm |
| Vývod kouřovodu | zadní |
| Barva | vínovočervený smalt |
| Kachlová | ne |
| Šířka | 455 mm |
| Hloubka | 275 mm |
| Výška | 675 mm |
| Materiál | ocel, šamot, litina |
| Energetická účinnost | 78,5 % |
| Spotřeba paliva (dřevo) | 1,7 kg/hod. |
| Maximální délka polena | 30 cm |
| Hmotnost | 80 kg |
| Palivo | dřevo, dřevěné brikety, |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Krbová kamna |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 80 kg |
| EAN: | 8586008081163 |
| Externí přívod vzduchu: | Ne |
| Průměr kouřovodu: | 120 mm |
| Vývod kouřovodu: | Zadní |
Nominální výkon: 8 kW, rozměry v cm (šxhxv): 53/40/94, hmotnost: 80 kg, průměr kouřovodu: 150 mm
Litinové hrdlo přívodu vzduchu - 100 mm
krbová kamna Nordica ASIA 5.0 Vulcan, průměr kouřovodu 120 mm, hmotnost 154 kg
krbová kamna s varnou plotnou Simge SOBA 806 IGLO černá
Litinová krbová kamna Kratki Koza k9 černá 150 mm mají výkon 10 kW, průměr kouřovodu 150 mm, hmotnost 165 kg, použitý materiál je litina, délka polena je až 40 cm.
krbová kamna s varnou plotnou Simge SOBA 304 MINI černá
