Krbová kamna Prity K1 Optima - černá
Kód: 8940Související produkty
KAMNOVEC - nerezový zásobník pro ohřev vody o objemu 4,5 litru
Kratki Koza K12 - litinová kamna, jmenovitý výkon 6 kW, průměr kouřovodu 130 mm, hmotnost 102 kg.
Litinová krbová kamna KAWMET Premium ATHENA S12 ECO mají výkon 12,3 kW, průměr kouřovodu 150 mm, hmotnost 180 kg, použitý materiál litina, délka polena je až 50 cm.
Krbová kamna Jotul F 602 ECO BP
Nominální výkon: 8 kW, rozměry v cm (šxhxv): 53/40/94, hmotnost: 80 kg, průměr kouřovodu: 150 mm
Litinová krbová kamna KAWMET Premium HELIOS S8 ECO mají výkon 13,9 kW, průměr kouřovodu 150 mm, hmotnost 180 kg, použitý materiál litina, délka polena je až 55 cm.
litinová kamna Nordica MARLENA.16 černá, jmenovitý výkon 7,5 kW, průměr kouřovodu 130 mm, hmotnost 140 kg
Detailní popis produktu
Krbová kamna Prity K1 Optima - černá
Korpus kamen je vyroben z ocelového plechu o síle 2-3 mm
Spalovací komora je obložená akumulačními šamotovými cihlami
Keramické sklo dvířek, odolné teplotám do 850 °C
Litinový rošt na dně spalovací komory
Komínová klapka
| Hmotnost | 60 kg |
| Nominální výkon do prostoru | 9 kW |
| Teplovodní výměník | ne |
| Průměr kouřovodu | 130 mm |
| Vývod kouřovodu | horní |
| Barva | černá |
| Kachlová | ne |
| Šířka | 390 mm |
| Hloubka | 390 mm |
| Výška | 760 mm |
| Rozměry topeniště (Š x H x V) | 314 х 327 х 340 mm |
| Energetická účinnost | 77,8 % |
| Spotřeba paliva (dřevo) | 2,9 kg/hod. |
| Maximální délka polena | 32 cm |
| Palivo | dřevo, dřevěné brikety |
| Hmotnost | 60 kg |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Krbová kamna do 10 kW |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 60 kg |
| EAN: | 700348969105 |
| Externí přívod vzduchu: | Ne |
| Průměr kouřovodu: | 130 mm |
| Vývod kouřovodu: | Horní |
krbová kamna s troubou a varnou plotnou Simge SOBA 901 PISA červená
krbová kachlová kamna Nordica EMILIANA.165, nominální výkon 6,5 kW, průměr kouřovodu 120 mm, hmotnost 135 kg
Nominální výkon: 8,1 kW, rozměry v cm (šxhxv): 53/40/110, hmotnost: 100 kg, průměr kouřovodu: 150 mm
litinová kamna s troubou Nordica ISOTTA FORNO.16 černá, jmenovitý výkon 9,7 kW, průměr kouřovodu 150 mm, hmotnost 300 kg
