Krbová kamna Prity KCP D - černá
Kód: 065121Související produkty
Krbová kamna Thorma Filex-Hb - černá Výkon 2,5 až 7,5 kW, průměr kouřovodu 120 mm, hmotnost 80 kg, použitý materiál je ocel, délka polena 30 cm.
Krbová kamna Jotul F 602 ECO BP
krbová kamna s varnou plotnou Simge SOBA 805 IGLO červená
krbová kamna s varnou plotnou Simge SOBA 805 IGLO černá
Litinová krbová kamna KAWMET P8 (7,9 kW) ECO mají výkon 7,9 kW, průměr kouřovodu 150 mm, hmotnost 96 kg, použitý materiál litina, délka polena je až 35 cm.
krbová kamna Nordica CONCITA.16 s varnou plotnou
Detailní popis produktu
Menší kamna s velkým topeništěm a sekundárním spalováním.
Horní deska je z litiny
Popelník je za dvířky, masivní rukojeť otvírání dvířek.
Barva: černá
Regulace primárního a sekundárního přívodu vzduchu - přednastavený terciální vzduch je přiváděn k zadní straně topeniště.
Korpus kamen je vyroben z ocelového plechu o síle 2-3 mm
Spalovací komora je obložená šamotovými cihlami, strop topeniště (deflektor) z vermikulitu
Keramické sklo dvířek, odolné teplotám do 850 °C
Litinový rošt na dně spalovací komory
Celokovová dveřní klika
Hrdlo pro připojení kouřovodu s integrovanou kapkou
| Nominální výkon do prostoru | 9,3 kW |
| Teplovodní výměník | ne |
| Průměr kouřovodu | 130 mm |
| Vývod kouřovodu | horní |
| Ekodesign | ano |
| Barva | černá |
| Kachlová | ne |
| Šířka | 460 mm |
| Hloubka | 440 mm |
| Výška | 760 mm |
| Rozměry topeniště (Š x H x V) | 370 x 320 x 330 mm |
| Energetická účinnost při jmenovitém výkonu | 81,3 % |
| Spotřeba paliva (dřevo) | 2,9 kg/hod. |
| Hmotnost | 72 kg |
| Palivo | dřevo, dřevěné brikety |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Krbová kamna do 10 kW |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 72 kg |
| EAN: | 3800215091452 |
| Externí přívod vzduchu: | Ne |
| Průměr kouřovodu: | 130 mm |
| Vývod kouřovodu: | Horní |
kachlová kamna Nordica FEDORA.16 bílá, jmenovitý výkon 8,3 kW, průměr kouřovodu 130 mm, hmotnost 175 kg
Litinová krbová kamna Kratki Koza k9 černá 150 mm mají výkon 10 kW, průměr kouřovodu 150 mm, hmotnost 165 kg, použitý materiál je litina, délka polena je až 40 cm.
Výkon: max. 11,6 kW rozměry v cm (šxhxv): 49/46/80, hmotnost v kg: 82 kg, průměr kouřovodu: 130 mm
Litinová krbová kamna KAWMET Premium SELENA S14 ECO mají výkon 6,5 kW, průměr kouřovodu 130 mm, hmotnost 100 kg, použitý materiál litina, délka polena je až 40 cm.
krbová kamna Nordica Isotta Con Cerchi.16 černá
Kachlová kamna LA NORDICA LIÙ.16 bordeaux, jmenovitý výkon 7,5 kW, průměr kouřovodu 130 mm, hmotnost 170 kg
