Krbová kamna Prity mini SP - černá
Kód: 8892Související produkty
Krbová kamna Thorma Filex-Hb - vínovočervená Výkon 2,5 až 7,5 kW, průměr kouřovodu 120 mm, hmotnost 80 kg, použitý materiál je ocel, délka polena 30 cm.
KAMNOVEC - nerezový zásobník pro ohřev vody o objemu 4,5 litru
krbová kamna s varnou plotnou Simge SOBA 805 IGLO červená
Nominální výkon: 8,1 kW, rozměry v cm (šxhxv): 54/39/96, hmotnost: 81 kg, průměr kouřovodu: 150 mm
Výkon do vody: 9,9 kW, výkon do vzduchu: 5,1 kW, rozměry v cm (šxhxv): 51/50/91, hmotnost v kg: 101 kg, průměr kouřovodu: 130 mm
krbová kachlová kamna Nordica EMILIANA.165, nominální výkon 6,5 kW, průměr kouřovodu 120 mm, hmotnost 135 kg
Kratki Koza K12 - litinová kamna, jmenovitý výkon 6 kW, průměr kouřovodu 130 mm, hmotnost 102 kg.
Detailní popis produktu
Malá praktická krbová kamna
Kamna jsou vyložena šamotovými deskami, součástí je litinový rošt. Přívod primárního vzduchu je regulovatelný přes popelník. Materiál: 3 mm plech, samovypalovací černá barva.
Kamna jsou vybavena kouřovou klapkou.
Doplňkové parametry
| Záruka: | 2 roky |
|---|---|
| Hmotnost: | 48 kg |
| Palivo: | Dřevo a dřevěné brikety |
| Vytápěcí schopnost: | do 100m3 |
| Vývod kouřovodu: | Horní |
| Průměr kouřovodu: | 130 mm |
| Výkon: | 5 kw |
| Účinnost: | 75 % |
| Průměr kouřovodu: | 130 mm |
| Rozměry: | Š-39 x H-47 x V-70 cm |
| Rozměry přikládacího otvoru: | Š-21,5 x V-19 cm |
| Rozměry topeniště: | Š-22 x H-35 x V-29 cm |
| Hmotnost: | 48 kg |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Krbová kamna do 6 kW |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 48 kg |
| EAN: | 3800225971133 |
| Externí přívod vzduchu: | Ne |
| Průměr kouřovodu: | 130 mm |
| Vývod kouřovodu: | Horní |
krbová kamna s varnou plotnou Simge SOBA 304 MINI bílá
kachlová kamna Nordica FEDORA.16 bílá, jmenovitý výkon 8,3 kW, průměr kouřovodu 130 mm, hmotnost 175 kg
Krbová kamna La Nordica DANTE.16 CON PORTALEGNA, barva černá, nominální výkon 12,4 kW, průměr kouřovodu 160 mm, hmotnost 183 kg
litinová kamna Nordica ISOTTA LEAN černá, jmenovitý výkon 4,9-9,3 kW, průměr kouřovodu 150 mm, hmotnost 212 kg
Litinové hrdlo přívodu vzduchu - 120 mm
Lavice - podstavec pro krbová kamna DANTE.16
Krbová kamna La Nordica DANTE.16 CON PORTALEGNA, barva černá, nominální výkon 12,4 kW, průměr kouřovodu 160 mm, hmotnost 158 kg
krbová kamna Nordica CANDY LEAN, průměr kouřovodu 120 mm, hmotnost 85 kg
