THORMA VERONA b TOP béžová
Kód: F1451653217Související produkty
krbová kamna Nordica ASIA 5.0 Vulcan, průměr kouřovodu 120 mm, hmotnost 154 kg
Výkon: max. 11,6 kW rozměry v cm (šxhxv): 49/46/80, hmotnost v kg: 82 kg, průměr kouřovodu: 130 mm
krbová kachlová kamna Nordica EMILIANA.165, nominální výkon 6,5 kW, průměr kouřovodu 120 mm, hmotnost 135 kg
Litinová krbová kamna KAWMET Premium SPHINX S6 ECO mají výkon 13,9 kW, průměr kouřovodu 150 mm, hmotnost 180 kg, použitý materiál litina, délka polena je až 50 cm.
Detailní popis produktu
Thorma VERONA b TOP béžová F1451653217
Zadní stěna druhého pláště krbových kamen umožňuje napojení na rozvod teplého vzduchu pro vytápění dalších místností - hrdla pro připojení jsou součástí balení.
Parametry:
| Model | VERONA TOP |
| Typové číslo | F1451653217 |
| Jmenovitý výkon | 5 kW |
| Rozsah výkonů | 2,5 až 7,5 kW |
| Celkový vytápěný prostor | 48 až 124 m3 |
| Provedení jednoplášťové, dvouplášťové | dvouplášťové |
| Materiál druhého pláště | smaltovaný plech |
| Barva základní | černá |
| Barva pláště | béžová |
| Druh povrchu | smalt |
| Rozměr - výška včetně hrdla kouřovodu | 935 mm |
| Rozměr - šířka | 378 mm |
| Rozměr - hloubka | 375 mm |
| Průměr hrdla kouřovodu | 120 mm |
| Umístění kouřovodu | horní |
| Délka polen | 20-30 cm |
| Provozní tah komína (Pa) | 12 Pa |
| Typy doporučených paliv | dřevo, dřevěná briketa |
| Spalování | dvoustupňové |
| Hoření | na roštu |
| Účinnost - pro dřevo | 75,10 % |
| Účinnost - pro brikety | 68,60 % |
| Materiál roštu | litina |
| Regulace přívodu vzduchu | samostatně |
| Přívod vzduchu | z interiéru |
| Přikládací dvířka oddělená od dvířek popelníku | ano |
| Hmotnost | 71 kg |
| Záruční doba | 24 měsíců |
| Dodávané příslušenství | ovládací klíč, 2x hrdlo pro napojení rozvodu vzduchu |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Krbová kamna do 6 kW |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 71 kg |
| EAN: | 8586008082542 |
krbová kamna s varnou plotnou Simge SOBA 805 IGLO bílá
krbová kamna s varnou plotnou Simge SOBA 805 IGLO zelená
Výkon: max. 11,6 kW rozměry v cm (šxhxv): 66/55/87, hmotnost v kg: 127 kg, průměr kouřovodu: 150 mm
Krbová kamna Romotop TALA 06 Krbová kamna Romotop TALA 06 mají výkon 3,0 až 7,7 kW, průměr kouřovodu 150 mm, hmotnost 113 kg, použitý materiál ocel, délka polena je až 35 cm.
krbová kamna Nordica BRIGITTA.16 černá, jmenovitý výkon 4,7 kW, průměr kouřovodu 120 mm, hmotnost 70 kg
Litinové hrdlo přívodu vzduchu - 150 mm
Krbová kamna Romotop LAREDO T 03
