Krbová kamna Kratki KOZA K7 černá 130 mm - do vyprodání zásob
Kód: KOZA/K7Související produkty
Litinová lavička Wienna - sada nohou
Taška na dřevo černá
Litinový stůl Wienna - sada nohou
Litinová lavička King s područkami - sada nohou
Deflektor Kratki Koza K6, K9
Litinová lavička King - sada nohou
Litinová lavička Wienna Duo - sada nohou
Venkovní ohniště z cortenové oceli 50x35x100 cm
Detailní popis produktu
KRATKI KOZA K7 - celolitinová krbová kamna
Kamna jsou vyrobena z kvalitní litiny a zaujmou skvělým designem.
Ovládání primárního přívodu vzduchu umožní snadnou regulaci výkonu.
Komfort navyšuje možnost horního připojení spolu se systémem "cold grip", čili bezpečného odnětí rukojeti dvířek bez popálení.
Technické parametry:
| Hmotnost | 79 kg |
| Délka polena | 350 mm |
| Distribuce | CZ |
| Plotna | Ano |
| Palivo | dřevo, brikety |
| Průměr kouřovodu | 130 mm |
| Rozměry (vxšxh) | 557 x 536 x 413 mm |
| Rozměry topeniště | 240 x 430 x250 mm |
| Účinnost | 63,5 % |
| Připojení kouřovodu | Horní, zadní |
| Vytápěcí schopnost | 140 m3 |
| Teplota spalin | 316°C |
| Trouba | Ne |
| Vytápěcí výkon | 5 kW |
| Model | KRATKI KOZA K7 |
| Materiál | šedá litina třídy 200 |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Krbová kamna |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 79 kg |
| EAN: | 5901350039670 |
| Externí přívod vzduchu: | Ne |
| Průměr kouřovodu: | 130 mm |
| Vývod kouřovodu: | Horní, Zadní |
Krbová kamna Jotul F 602 ECO BP
Litinová krbová kamna KAWMET Premium SPHINX S6 ECO mají výkon 13,9 kW, průměr kouřovodu 150 mm, hmotnost 180 kg, použitý materiál litina, délka polena je až 50 cm.
Nominální výkon: 13 kW, rozměry v cm (šxhxv): 69/39/94, hmotnost: 113 kg, průměr kouřovodu: 150 mm
Litinová krbová kamna KAWMET P8 (7,9 kW) ECO mají výkon 7,9 kW, průměr kouřovodu 150 mm, hmotnost 96 kg, použitý materiál litina, délka polena je až 35 cm.
