Krbová kamna Prity K2 CP W13 - černá
Kód: 062010Související produkty
Magnetický teploměr na kouřovod 0-500°C
Taška na dřevo černá
Venkovní ohniště z cortenové oceli 50x35x100 cm
Koš na dřevo 55 litrů
Taška na dřevo hnědá
Litinový stůl Wienna - sada nohou
Zapalovač piezoelektrický - plynový
Litinová lavička Wienna Duo - sada nohou
Detailní popis produktu
Krbová kamna s výměníkem Prity K2 CP W13 - černá
Teplovodní výměník o výkonu 9,9 kW
Litinová horní deska s varnou plotýnkou
Tělo vyrobené z ocelového plechu o síle 2-3 mm
Litinový rošt na dně spalovací komory
Komínová klapka
| Hmotnost | 101 kg |
| Nominální výkon do prostoru | 5 kW |
| Nominální výkon do výměníku | 10 kW |
| Teplovodní výměník | ano |
| Průměr kouřovodu | 130 mm |
| Vývod kouřovodu | horní |
| Ekodesign | ano |
| Barva | černá |
| Litinová plotna | ano |
| Maximální výkon | 15 kW |
| Šířka | 510 mm |
| Hloubka | 500 mm |
| Výška | 910 mm |
| Rozměry topeniště (Š x H x V) | 370 x 325 x 310 mm |
| Energetická účinnost | 80 % |
| Spotřeba paliva (dřevo) | 4,7 kg/hod. |
| Maximální délka polena | 32 cm |
| Palivo | dřevo, dřevěné brikety |
| Hmotnost | 101 kg |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Krbová kamna |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 101 kg |
| EAN: | 3800215092077 |
| Externí přívod vzduchu: | Ne |
| Průměr kouřovodu: | 130 mm |
| Vývod kouřovodu: | Horní |
krbová kamna s varnou plotnou Simge SOBA 805 IGLO červená
Litinová krbová kamna KAWMET P7 LB (10,5 kW) ECO levé boční dveře
Litinová krbová kamna KAWMET Premium ARES S7 ECO mají výkon 11,3 kW, průměr kouřovodu 130 mm, hmotnost 140 kg, použitý materiál litina, délka polena je až 50 cm.
Nominální výkon: 8,1 kW, rozměry v cm (šxhxv): 54/39/96, hmotnost: 81 kg, průměr kouřovodu: 150 mm
krbová kamna s varnou plotnou Simge SOBA 805 IGLO bílá
