Krbová kamna Prity K22 D - černá
Kód: 065123Související produkty
Litinový stůl Wienna - sada nohou
Deflektor Kratki Koza K6, K9
Litinová lavička King - sada nohou
Venkovní ohniště z cortenové oceli 50x35x100 cm
Koš na dřevo 55 litrů
Litinová lavička Queen - sada nohou
Taška na dřevo černá
Litinová lavička King s područkami - sada nohou
Detailní popis produktu
Menší kamna s velkým topeništěm a sekundárním spalováním.
Popelník je za dvířky, masivní rukojeť otvírání dvířek.
Barva: černá
Regulace primárního a sekundárního přívodu vzduchu - přednastavený terciální vzduch je přiváděn k zadní straně topeniště.
Korpus kamen je vyroben z ocelového plechu o síle 2-3 mm
Spalovací komora je obložená šamotovými cihlami, strop topeniště (deflektor) z vermikulitu
Keramické sklo dvířek, odolné teplotám do 850 °C
Litinový rošt na dně spalovací komory
Celokovová dveřní klika
Hrdlo pro připojení kouřovodu s integrovanou kapkou
| Nominální výkon do prostoru | 11,7 kW |
| Teplovodní výměník | ne |
| Průměr kouřovodu | 130 mm |
| Vývod kouřovodu | horní |
| Ekodesign | ano |
| Barva | černá |
| Kachlová | ne |
| Šířka | 490 mm |
| Hloubka | 460 mm |
| Výška | 800 mm |
| Rozměry topeniště (Š x H x V) | 400 x 360 x 470 mm |
| Energetická účinnost při jmenovitém výkonu | 79,4 % |
| Spotřeba paliva (dřevo) | 3,7 kg/hod. |
| Hmotnost | 81 kg |
| Palivo | dřevo, dřevěné brikety |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Krbová kamna |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 81 kg |
| EAN: | 3800225971461 |
| Externí přívod vzduchu: | Ne |
| Průměr kouřovodu: | 130 mm |
| Vývod kouřovodu: | Horní |
Krbová kamna La Nordica DANTE.16 CON PORTALEGNA, barva černá, nominální výkon 12,4 kW, průměr kouřovodu 160 mm, hmotnost 183 kg
Nominální výkon: 8,1 kW, rozměry v cm (šxhxv): 54/39/96, hmotnost: 81 kg, průměr kouřovodu: 150 mm
Litinová krbová kamna KAWMET P10 (6,8 kW) ECO
Lavice - podstavec pro krbová kamna DANTE.16
Litinová krbová kamna KAWMET Premium ATHENA S12 ECO mají výkon 12,3 kW, průměr kouřovodu 150 mm, hmotnost 180 kg, použitý materiál litina, délka polena je až 50 cm.
krbová kamna s varnou plotnou Simge SOBA 805 IGLO bílá
