Krbová kamna Prity PM3-TV černá
Kód: 065108Související produkty
Taška na dřevo hnědá
Deflektor Kratki Koza K6, K9
Litinový stůl Wienna - sada nohou
Zapalovač piezoelektrický - plynový
Taška na dřevo černá
Litinová lavička Wienna Duo - sada nohou
Venkovní ohniště z cortenové oceli 50x35x100 cm
Litinová lavička King s područkami - sada nohou
Detailní popis produktu
Barva: černá
Korpus kamen je vyroben z ocelového plechu o síle 2-3 mm
Keramické sklo dvířek, odolné teplotám do 850 °C
Litinový rošt na dně spalovací komory
Komínová klapka
Kovová dveřní klika
| Hmotnost | 113 kg |
| Nominální výkon do prostoru | 13 kW |
| Teplovodní výměník | ne |
| Průměr kouřovodu | 150 mm |
| Vývod kouřovodu | horní |
| Ekodesign | ano |
| Barva | černá |
| Kachlová | ne |
| Šířka | 690 mm |
| Hloubka | 390 mm |
| Výška | 940 mm |
| Rozměry topeniště (Š x H x V) | 632 х 305 х 323 mm |
| Energetická účinnost | 81 % |
| Spotřeba paliva (dřevo) | 4 kg/hod. |
| Palivo | dřevo, dřevěné brikety |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Krbová kamna |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 113 kg |
| EAN: | 3800225974196 |
| Externí přívod vzduchu: | Ne |
| Průměr kouřovodu: | 150 mm |
| Vývod kouřovodu: | Horní |
Litinová krbová kamna KAWMET Premium PROMETEUS S11 ECO mají výkon 8,5 kW, průměr kouřovodu 130 mm, hmotnost 90 kg, použitý materiál litina, délka polena je až 40 cm.
krbová kamna Nordica Helga Evo
krbová kachlová kamna Nordica Emiliana bílá
Litinová krbová kamna KAWMET P7 LB (10,5 kW) ECO levé boční dveře
