Krbová vložka Prity 2C - černá
Kód: PRITY/2CSouvisející produkty
Venkovní ohniště z cortenové oceli 50x35x100 cm
Litinový stůl Wienna - sada nohou
Litinová lavička King s područkami - sada nohou
Zapalovač piezoelektrický - plynový
Koš na dřevo 55 litrů
Litinová lavička Wienna Duo - sada nohou
Magnetický teploměr na kouřovod 0-500°C
Deflektor Kratki Koza K6, K9
Detailní popis produktu
Oboustranná krbová vložka PRITY 2C
Prosklení ze dvou stran
Litinová dvířka
Masivní litinové kliky u dvířek topeniště
Maximální délka polen: 53 cm
Zabudovaná komínová klapka
Šamotové obložení topeniště
Ocelový korpus krbové vložky je vyroben z ocelového plechu o síle 2 až 4 mm
Výkon do prostoru: 16 kW
| Hmotnost | 133 kg |
| Nominální výkon do prostoru | 16 kW |
| Teplovodní výměník | ne |
| Průměr kouřovodu | 200 mm |
| Ekodesign | ano |
| Barva | černá |
| Šířka | 660 mm |
| Hloubka | 700 mm |
| Výška | 690 mm |
| Rozměry topeniště (Š x H x V) | 353 x 570 x 360 mm |
| Energetická účinnost | 81 % |
| Spotřeba paliva (dřevo) | 4,9 kg/hod. |
| Maximální délka polena | 53 cm |
| Hmotnost | 133 kg |
| Palivo | dřevo, dřevěné brikety |
| Rozměry přikládacího otvoru (Š x V) | 580 x 290 mm |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Krbové vložky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 130 kg |
| EAN: | 3800215095252 |
| Externí přívod vzduchu: | Ne |
| Průměr kouřovodu: | 200 mm |
| Vývod kouřovodu: | Horní |
Litinová krbová rohová vložka KAWMET W16 PB BLACK (13,5 kW) ECO - pravá
Litinová krbová vložka KAWMET W15 (16,3 kW) ECO
Litinová krbová vložka Nordica Focolare 70 Piano má výkon 9.1 kW, průměr kouřovodu 200 mm, hmotnost 142kg, použitý materiál litina, délka polena je až 45 cm.
Litinová krbová vložka KAWMET W17 Dekor (16,1 kW) ECO
Litinová krbová vložka KAWMET W6 (10,1 kW)
Litinová krbová vložka KAWMET W15 (9,4 kW) ECO
Litinová krbová rohová vložka KAWMET W16 PB (13,5 kW) ECO - pravá
Litinová krbová rohová vložka KAWMET W16 LB BLACK (13,5 kW) ECO - levá
