Krbová vložka Prity O levá - černá
Kód: PRITY 0 LEFTSouvisející produkty
Magnetický teploměr na kouřovod 0-500°C
Litinová lavička Queen - sada nohou
Deflektor Kratki Koza K6, K9
Litinová lavička Wienna - sada nohou
Venkovní ohniště z cortenové oceli 50x35x100 cm
Koš na dřevo 55 litrů
Litinový stůl Wienna - sada nohou
Zapalovač piezoelektrický - plynový
Detailní popis produktu
Krbová vložka s bočním prosklením - levá
Parametry:
| Hmotnost | 73 kg |
| Nominální výkon do prostoru | 10 kW |
| Teplovodní výměník | ne |
| Průměr kouřovodu | 200 mm |
| Ekodesign | ano |
| Barva | černá |
| Šířka | 700 mm |
| Hloubka | 400 mm |
| Výška | 630 mm |
| Rozměry topeniště (Š x H x V) | 627 x 266 x 365 mm |
| Energetická účinnost | 68,4% |
| Spotřeba paliva (dřevo) | 3,7 kg/hod. |
| Maximální délka polena | 59 cm |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Krbové vložky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 73 kg |
| Externí přívod vzduchu: | Ne |
| Průměr kouřovodu: | 200 mm |
| Vývod kouřovodu: | Horní |
DYNAMIC B2G 66.50.13N - krbová vložka rovná s trojitým prosklením a zadním přikládáním
Litinová krbová vložka KAWMET W8 (17,5 kW)
Litinová krbová vložka KAWMET W15 (9,4 kW) ECO
Litinová krbová vložka KAWMET W16 (9,4 kW) ECO
Krbová vložka Romotop HEAT L S 60.44.33.24 - levé provedení a šedý Igniton Výkon 3,4 - 8,8 kW, průměr kouřovodu 150 mm, hmotnost 107 kg, použitý materiál ocel, délka polena až...
Krbová vložka Romotop HEAT R 4G S 65.51.40.24 - šedý Igniton Výkon 5,2 - 13,5 kW, průměr kouřovodu 200 mm, hmotnost 162 kg, použitý materiál je ocel, délka polena až 45 cm.
Litinová krbová vložka KAWMET W15 (13,5 kW) ECO
RÁMEK H2N RAM06 4S
