Krbová kamna Prity K1 D - černá
Kód: 065120Související produkty
Litinová krbová kamna KAWMET P7 PB (10,5 kW) ECO s varnými plotnami pravé boční dveře
Krbová kamna La Nordica DANTE.16 CON PORTALEGNA, barva černá, nominální výkon 12,4 kW, průměr kouřovodu 160 mm, hmotnost 158 kg
krbová kamna Nordica CONCITA.16 s varnou plotnou
Litinová krbová kamna KAWMET Premium NIKA S5 ECO mají výkon 11,3 kW, průměr kouřovodu 130 mm, hmotnost 140 kg, použitý materiál litina, délka polena je až 50 cm.
Krbová kamna Jotul F 100 ECO.2 LL BP
Detailní popis produktu
Menší kamna s velkým topeništěm a sekundárním spalováním.
Popelník je za dvířky, masivní rukojeť otvírání dvířek.
Barva: černá
Regulace primárního a sekundárního přívodu vzduchu - přednastavený terciální vzduch je přiváděn k zadní straně topeniště.
Korpus kamen je vyroben z ocelového plechu o síle 2-3 mm
Spalovací komora je obložená šamotovými cihlami, strop topeniště (deflektor) z vermikulitu
Keramické sklo dvířek, odolné teplotám do 850 °C
Litinový rošt na dně spalovací komory
Celokovová dveřní klika
Mezikus kouřovodu s kapkou
| Nominální výkon do prostoru | 9,3 kW |
| Teplovodní výměník | ne |
| Průměr kouřovodu | 150 mm |
| Vývod kouřovodu | horní |
| Ekodesign | ano |
| Barva | černá |
| Kachlová | ne |
| Šířka | 460 mm |
| Hloubka | 390 mm |
| Výška | 740 mm |
| Rozměry topeniště (Š x H x V) | 398 x 322 x 285 mm |
| Energetická účinnost při nominálním výkonu | 81,3 % |
| Spotřeba paliva (dřevo) | 2,9 kg/hod. |
| Hmotnost | 57 kg |
| Palivo | dřevo, dřevěné brikety |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Krbová kamna do 10 kW |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 57 kg |
| EAN: | 3800215091469 |
| Externí přívod vzduchu: | Ne |
| Průměr kouřovodu: | 150 mm |
| Vývod kouřovodu: | Horní |
Krbová kamna Jotul F 602 ECO BP
Krbová kamna LA NORDICA Liu bílá infinity
Litinová krbová kamna KAWMET Premium ARES S7 ECO mají výkon 11,3 kW, průměr kouřovodu 130 mm, hmotnost 140 kg, použitý materiál litina, délka polena je až 50 cm.
krbová kamna s varnou plotnou Simge SOBA 304 MINI černá
Krbová kamna Kratki Koza K7 černá 130 mm mají výkon 5 kW, průměr kouřovodu 130 mm, hmotnost 79kg, použitý materiál je litina, délka polena je až 35 cm.
Litinová krbová kamna KAWMET P7 LB (10,5 kW) ECO levé boční dveře
