Krbová kamna Kratki KOZA K9 ASDP 130 mm - černá
Kód: 8922Související produkty
Kratki Koza K12 - litinová kamna, jmenovitý výkon 6 kW, průměr kouřovodu 130 mm, hmotnost 102 kg.
Krbová kamna Jotul F 602 ECO BP
Litinová krbová kamna KAWMET Premium ARTEMIDA S18 ECO mají výkon 6,5 kW, průměr kouřovodu 130 mm, hmotnost 135 kg, použitý materiál litina, délka polena je až 40 cm.
krbová kamna s varnou plotnou Simge SOBA 805 IGLO bílá
krbová kachlová kamna Nordica EMILIANA.165, nominální výkon 6,5 kW, průměr kouřovodu 120 mm, hmotnost 135 kg
Detailní popis produktu
Krbová kamna Kratki KOZA K9 ASDP 130 mm - černá
ASDP - automatické řízení přívodu vzduchu do kamen, fungující na principu bimetalu. Termostat se samočinnou regulací zajišťuje automatickou regulaci přívodu vzduchu do topeniště, čímž se sníží spotřeba paliva až o 30% ve srovnání s kamny, která systém pro automatické řízení spalovacího procesu nemají.
Kamna vyrobená z kvalitní litiny zaujmou klasickým designem, který je zvýrazněný šikmým prosklením po obou stranách dvířek. Tato varianta prostorově zvětší efekt plamene.
Ovládání primárního a sekundárního vzduchu umožní snadnou regulaci výkonu. Přívod vzduchu nad sklem (tzv. oplach skla) zajistí jeho čistotu. Komfort navyšuje možnost horního a zadního připojení spolu se systémem "cold grip", čili bezpečné odnětí rukojeti dvířek bez popálení.
| Jmenovitý výkon (kW) | 10 |
| Rozsah topného výkonu (kW) | 5.0 - 13.5 |
| Materiál | litina |
| Účinnost vytápění (%) | 75 |
| Teplota výfukových plynů (℃) | 290 |
| Maximální délka kulatiny (cm) | 40 |
| Zasklení typu | plochá přední strana |
| Systém otevírání dveří | levá ruka |
Základní rozměry
| váha (kg) | 166 |
| Průměr kouřovodu (mm) | 130 |
| Šířka (cm) | 76.6 |
| Výška (cm) | 66 |
| Hloubka (cm) | 54.6 |
Energetická účinnost
| Energetická třída | A |
| Index energetické účinnosti (EEI) | 98.9 |
| Emise CO (při 13% O 2) ≤ uvedené v% | 0.15 |
| Emise prachu (mg / Nm3) | 14 |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Krbová kamna nad 10 kW |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 166 kg |
| EAN: | 5901350051078 |
| Externí přívod vzduchu: | Ne |
| Průměr kouřovodu: | 130 mm |
| Vývod kouřovodu: | Horní, Zadní |
Litinová krbová kamna KAWMET Premium EOS S13 ECO
Litinová krbová kamna KAWMET P7 (9,3 kW) ECO
Litinová krbová kamna KAWMET P7 LB (10,5 kW) ECO levé boční dveře
Litinové hrdlo přívodu vzduchu - 150 mm
krbová kachlová kamna Nordica EMILIANA.165, nominální výkon 6,5 kW, průměr kouřovodu 120 mm, hmotnost 135 kg
Nominální výkon: 13 kW, rozměry v cm (šxhxv): 69/39/79, hmotnost: 100 kg, průměr kouřovodu: 150 mm
Litinová krbová kamna KAWMET Premium SPARTA S10 ECO mají výkon 13,9 kW, průměr kouřovodu 150 mm, hmotnost 180 kg, použitý materiál litina, délka polena je až 55 cm.
