Krbová kamna Prity K2 GT - slonová kost
Kód: 065106Související produkty
Magnetický teploměr na kouřovod 0-500°C
Litinová lavička King - sada nohou
Zapalovač piezoelektrický - plynový
Litinový stůl Wienna - sada nohou
Taška na dřevo hnědá
Venkovní ohniště z cortenové oceli 50x35x100 cm
Deflektor Kratki Koza K6, K9
Koš na dřevo 55 litrů
Detailní popis produktu
Krbová kamna v moderním designu s vysokým výkonem
Masivní kovová klika u přikládacích dvířek poskytuje komfortní přikládaní paliva.
Topeniště je obložené vermikulitem. Na dně topeniště je umístěn ocelový rošt.
| Hmotnost | 80 kg |
| Nominální výkon do prostoru | 8 kW |
| Teplovodní výměník | ne |
| Průměr kouřovodu | 150 mm |
| Vývod kouřovodu | horní |
| Ekodesign | ano |
| Barva | slonová kost |
| Kachlová | ne |
| Šířka | 530 mm |
| Hloubka | 400 mm |
| Výška | 940 mm |
| Rozměry topeniště (Š x H x V) | 372 x 291 x 295 mm |
| Energetická účinnost | 80,4 % |
| Spotřeba paliva (dřevo) | 3,2 kg/hod. |
| Hmotnost | 80 kg |
| Palivo | dřevo, dřevěné brikety |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Krbová kamna |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 80 kg |
| EAN: | 3800215092770 |
| Externí přívod vzduchu: | Ne |
| Průměr kouřovodu: | 150 mm |
| Vývod kouřovodu: | Horní |
Krbová kamna Kratki Koza K7 černá 130 mm mají výkon 5 kW, průměr kouřovodu 130 mm, hmotnost 79kg, použitý materiál je litina, délka polena je až 35 cm.
Litinová krbová kamna KAWMET Premium HESTIA S17 ECO mají výkon 4,6 kW, průměr kouřovodu 130 mm, hmotnost 81 kg, použitý materiál litina, délka polena je až 30 cm.
Kachlová kamna LA NORDICA LIÙ.16 bordeaux, jmenovitý výkon 7,5 kW, průměr kouřovodu 130 mm, hmotnost 170 kg
Litinová krbová kamna KAWMET Premium ZEUS S9 ECO mají výkon 11,3 kW, průměr kouřovodu 130 mm, hmotnost 140 kg, použitý materiál litina, délka polena je až 50 cm.
Výkon: max. 11,6 kW rozměry v cm (šxhxv): 66/55/87, hmotnost v kg: 127 kg, průměr kouřovodu: 150 mm
