Krbová kamna Prity PM-TV SL černá
Kód: 065117Související produkty
Litinový stůl Wienna - sada nohou
Litinová lavička King s područkami - sada nohou
Litinová lavička Wienna Duo - sada nohou
Litinová lavička Queen - sada nohou
Zapalovač piezoelektrický - plynový
Koš na dřevo 55 litrů
Venkovní ohniště z cortenové oceli 50x35x100 cm
Litinová lavička Wienna - sada nohou
Detailní popis produktu
- Barva: černá
- Korpus kamen je vyroben z ocelového plechu o síle 2-3 mm
- Spalovací komora je obložená akumulačními šamotovými cihlami
- Keramické sklo dvířek, odolné teplotám do 850 °C
- Litinový rošt na dně spalovací komory
- Kovová dveřní klika
- Komínová klapka
| Hmotnost | 100 kg |
| Nominální výkon do prostoru | 13 kW |
| Teplovodní výměník | ne |
| Průměr kouřovodu | 150 mm |
| Vývod kouřovodu | horní |
| Barva | černá |
| Šířka | 690 mm |
| Hloubka | 390 mm |
| Výška | 790 mm |
| Rozměry topeniště (Š x H x V) | 632 x 305 x 323 mm |
| Energetická účinnost | 81 % |
| Spotřeba paliva (dřevo) | 4 kg/hod. |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Krbová kamna |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 100 kg |
| EAN: | 3800225974189 |
| Externí přívod vzduchu: | Ne |
| Průměr kouřovodu: | 150 mm |
| Vývod kouřovodu: | Horní |
Litinová krbová kamna KAWMET Premium NIKA S5 ECO mají výkon 11,3 kW, průměr kouřovodu 130 mm, hmotnost 140 kg, použitý materiál litina, délka polena je až 50 cm.
Krbová kamna s výměníkem Prity K1 W8 - černá Celkový výkon až 12 kW (8 kW voda+4 kW vzduch), jmenovitý výkon ( 6 kW voda + 3 kW vzduch ). Hmotnost 65 kg,...
Nominální výkon: 8,1 kW, rozměry v cm (šxhxv): 53/40/110, hmotnost: 100 kg, průměr kouřovodu: 150 mm
krbová kamna Nordica BRIGITTA.16 černá, jmenovitý výkon 4,7 kW, průměr kouřovodu 120 mm, hmotnost 70 kg
Litinová krbová kamna KAWMET P9 (8,0 kW) ECO mají výkon 8 kW, průměr kouřovodu 120 mm, hmotnost 67 kg, použitý materiál litina, délka polena je až 35 cm.
Krbová kamna La Nordica DANTE.16 CON PORTALEGNA, barva černá, nominální výkon 12,4 kW, průměr kouřovodu 160 mm, hmotnost 158 kg
Litinová krbová kamna KAWMET P10 (6,8 kW) ECO
