Krbová kamna rohová Prity AM D - černá
Kód: PRITY/AMDSouvisející produkty
Taška na dřevo černá
Taška na dřevo hnědá
Venkovní ohniště z cortenové oceli 50x35x100 cm
Litinová lavička Wienna Duo - sada nohou
Litinová lavička Queen - sada nohou
Deflektor Kratki Koza K6, K9
Litinová lavička Wienna - sada nohou
Koš na dřevo 55 litrů
Detailní popis produktu
Rohová krbová kamna
Barva: černá
Korpus kamen je vyroben z ocelového plechu o síle 2-3 mm
Spalovací komora je obložená akumulačními šamotovými cihlami
Keramické sklo dvířek, odolné teplotám do 850 °C
Litinový rošt na dně spalovací komory
Komínová klapka
| Hmotnost | 97 kg |
| Nominální výkon do prostoru | 12 kW |
| Teplovodní výměník | ne |
| Průměr kouřovodu | 150 mm |
| Vývod kouřovodu | horní |
| Ekodesign | ano |
| Barva | černá |
| Rohová | ano |
| Šířka | 724 mm |
| Hloubka | 557 mm |
| Výška | 813 mm |
| Rozměry topeniště (Š x H x V) | 635 x 450 x 360 mm |
| Energetická účinnost | 78,6 % |
| Spotřeba paliva (dřevo) | 4 kg/hod. |
| Maximální délka polena | 40 cm |
| Hmotnost | 97 kg |
| Palivo | dřevo, dřevěné brikety |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Krbová kamna |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 97 kg |
| EAN: | 3800225975735 |
| Externí přívod vzduchu: | Ne |
| Průměr kouřovodu: | 150 mm |
| Vývod kouřovodu: | Horní |
Litinová krbová kamna KAWMET P8 (7,9 kW) ECO mají výkon 7,9 kW, průměr kouřovodu 150 mm, hmotnost 96 kg, použitý materiál litina, délka polena je až 35 cm.
Litinové hrdlo přívodu vzduchu - 100 mm
Litinové hrdlo přívodu vzduchu - 120 mm
Krbová kamna Kratki Koza K7 černá 130 mm mají výkon 5 kW, průměr kouřovodu 130 mm, hmotnost 79kg, použitý materiál je litina, délka polena je až 35 cm.
Lavice - podstavec pro krbová kamna DANTE.16
Krbová kamna Thorma Filex-Hb - černá Výkon 2,5 až 7,5 kW, průměr kouřovodu 120 mm, hmotnost 80 kg, použitý materiál je ocel, délka polena 30 cm.
kamna Nordica FEDORA.16 STEEL černá antracit, jmenovitý výkon 8,3 kW, průměr kouřovodu 130 mm, hmotnost 150 kg
