Krbová kamna Kratki KOZA K6 ASDP 130 mm - černá
Kód: 9302Související produkty
Litinová krbová kamna KAWMET Premium NIKA S5 ECO mají výkon 11,3 kW, průměr kouřovodu 130 mm, hmotnost 140 kg, použitý materiál litina, délka polena je až 50 cm.
Litinová krbová kamna KAWMET Premium ARES S7 ECO mají výkon 11,3 kW, průměr kouřovodu 130 mm, hmotnost 140 kg, použitý materiál litina, délka polena je až 50 cm.
Litinové hrdlo přívodu vzduchu - 120 mm
THORMA BOZEN AT béžová
Krbová kamna LA NORDICA Liu bílá infinity
Detailní popis produktu
Krbová kamna Kratki KOZA K6 ASDP 130 mm - černá
| Jmenovitý výkon (kW) | 8 |
| Rozsah topného výkonu (kW) | 7.0 - 11.0 |
| Materiál | litina |
| Účinnost vytápění (%) | 70 |
| Teplota výfukových plynů (℃) | 320 |
| Maximální délka kulatiny (cm) | 35 |
| Zasklení typu | plochá přední strana |
| Systém otevírání dveří | levá ruka |
Základní rozměry
| váha (kg) | 120 |
| Průměr kouřovodu (mm) | 130 |
| Šířka (cm) | 57.8 |
| Výška (cm) | 63 |
| Hloubka (cm) | 49 |
Energetická účinnost
| Energetická třída | A |
| Účinnost sezónního vytápění (%) | 60 |
| Index energetické účinnosti (EEI) | 91.5 |
| Emise CO (při 13% O 2) ≤ uvedené v% | 0.11 |
| Emise prachu (mg / Nm3) | 22 |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Krbová kamna do 8 kW |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 120 kg |
| EAN: | 5901350054055 |
| Externí přívod vzduchu: | Ne |
| Průměr kouřovodu: | 130 mm |
| Vývod kouřovodu: | Horní, Zadní |
Litinová krbová kamna KAWMET Premium SPARTA S10 ECO mají výkon 13,9 kW, průměr kouřovodu 150 mm, hmotnost 180 kg, použitý materiál litina, délka polena je až 55 cm.
krbová kamna Nordica CANDY LEAN, průměr kouřovodu 120 mm, hmotnost 85 kg
Krbová kamna s výměníkem Prity K1 W8 - černá Celkový výkon až 12 kW (8 kW voda+4 kW vzduch), jmenovitý výkon ( 6 kW voda + 3 kW vzduch ). Hmotnost 65 kg,...
Litinová krbová kamna KAWMET Premium ZEUS S9 ECO mají výkon 11,3 kW, průměr kouřovodu 130 mm, hmotnost 140 kg, použitý materiál litina, délka polena je až 50 cm.
Výkon do vody: 9,9 kW, výkon do vzduchu: 5,1 kW, rozměry v cm (šxhxv): 51/50/91, hmotnost v kg: 101 kg, průměr kouřovodu: 130 mm
Nominální výkon: 8 kW, rozměry v cm (šxhxv): 53/40/94, hmotnost: 80 kg, průměr kouřovodu: 150 mm
