Krbová kamna Prity FM - černá
Kód: 8895Související produkty
Litinové hrdlo přívodu vzduchu - 120 mm
Litinová krbová kamna KAWMET Premium SELENA S14 ECO mají výkon 6,5 kW, průměr kouřovodu 130 mm, hmotnost 100 kg, použitý materiál litina, délka polena je až 40 cm.
Nominální výkon: 13 kW, rozměry v cm (šxhxv): 69/39/79, hmotnost: 100 kg, průměr kouřovodu: 150 mm
krbová kamna s varnou plotnou Simge SOBA 806 IGLO černá
Litinová krbová kamna Kratki Koza k9 černá 150 mm mají výkon 10 kW, průměr kouřovodu 150 mm, hmotnost 165 kg, použitý materiál je litina, délka polena je až 40 cm.
Litinová krbová kamna KAWMET P10 (6,8 kW) ECO
Litinová krbová kamna KAWMET Premium ZEUS S9 ECO mají výkon 11,3 kW, průměr kouřovodu 130 mm, hmotnost 140 kg, použitý materiál litina, délka polena je až 50 cm.
Litinová krbová kamna KAWMET Premium ARES S7 ECO mají výkon 11,3 kW, průměr kouřovodu 130 mm, hmotnost 140 kg, použitý materiál litina, délka polena je až 50 cm.
Detailní popis produktu
Výkonná krbová kamna s pečící troubou.
Jsou vyložena šamotovými deskami, součástí je litinový rošt. Přívod primárního vzduchu je regulovatelný přes popelník, sekundární vzduch oplachuje sklo a nelze jej regulovat. Materiál: 3 a 4 mm plech. Horní strana kamen je lemována přesahující ocelovou lištou, která případně umožní vložení dlažby pro estetické dotvoření interiéru. Samovypalovací černá barva.
Kamna jsou vybavena kouřovou klapkou.
Doplňkové parametry
| Záruka: | 2 roky |
|---|---|
| Hmotnost: | 97 kg |
| Kouřovod: | 130 mm |
| Palivo: | Dřevo a dřevěné brikety |
| Vytápěcí schopnost: | 100 - 170 m3 |
| Vývod kouřovodu: | Horní |
| Výkon: | 12 kw |
| Účinnost: | 75 % |
| Rozměry: | Š-49 x H-46 x V-93 cm |
| Rozměry přikládacího otvoru: | Š-30 x V-20 cm |
| Rozměry topeniště: | Š-41 x H-36 x V-33 cm |
| Rozměry pečící trouby: | Š-36 x H-37 x V-20 cm |
| Hmotnost: | 97 kg |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Krbová kamna nad 10 kW |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 97 kg |
| EAN: | 3800215096501 |
| Externí přívod vzduchu: | Ne |
| Průměr kouřovodu: | 130 mm |
| Vývod kouřovodu: | Horní |
Kachlová kamna LA NORDICA LIÙ.16 PETRA, jmenovitý výkon 7,5 kW, průměr kouřovodu 130 mm, hmotnost 201 kg
Nominální výkon: 13 kW, rozměry v cm (šxhxv): 69/39/94, hmotnost: 113 kg, průměr kouřovodu: 150 mm
krbová kamna Nordica EMILIANA.165 STEEL, nominální výkon 6,5 kW, průměr kouřovodu 120 mm, hmotnost 121 kg
krbová kamna s varnou plotnou Simge SOBA 304 MINI černá
Litinové hrdlo přívodu vzduchu - 150 mm
