Krbová kamna Prity K13 D - černá
Kód: NB2609Související produkty
Nominální výkon: 8,1 kW, rozměry v cm (šxhxv): 53/40/110, hmotnost: 100 kg, průměr kouřovodu: 150 mm
KAMNOVEC - nerezový zásobník pro ohřev vody o objemu 4,5 litru
Litinová krbová kamna KAWMET P7 LB (10,5 kW) ECO levé boční dveře
krbová kamna s varnou plotnou Simge SOBA 805 IGLO černá
krbová kamna s varnou plotnou Simge SOBA 805 IGLO červená
litinová kamna Nordica MARLENA.16 černá, jmenovitý výkon 7,5 kW, průměr kouřovodu 130 mm, hmotnost 140 kg
Detailní popis produktu
Jedná se o nový model s vylepšeným spalováním.
Technologie je založena na principu spalování dřevních plynů, které se uvolňují během hoření.
Vzduch je veden kanálky podél spalovací komory, kde se předehřeje na vysokou teplotu.
Zvyšuje se tím doba hoření, účinnost kamen, prodlužuje se doba mezi přikládáním paliva a tím se snižuje i jeho spotřeba.
Přívod primárního vzduchu je regulovatelný přes popelník, sekundární vzduch oplachuje sklo a má regulaci na horním okraji dvířek.
Terciální přívod vzduchu je regulován páčkou pod dvířky.
Materiál: ocel - černá antracit, šamot, vermikulit.
Kamna jsou vybavena kouřovou klapkou.
| Energetická třída | A+ |
| Nominální výkon do prostoru | 11,6 kW |
| Teplovodní výměník | ne |
| Průměr kouřovodu | 130 mm |
| Vývod kouřovodu | horní |
| Barva | černá |
| Kachlová | ne |
| Šířka | 588 mm |
| Hloubka | 444 mm |
| Výška | 803 mm |
| Rozměry topeniště (Š x H x V) | 522 х 348 х 330 mm |
| Energetická účinnost | 81,9 % |
| Spotřeba paliva (dřevo) | 3,5 kg/hod. |
| Délka polena | 42 cm |
| Hmotnost | 94 kg |
| Palivo | dřevo s obsahem vlhkosti menší než 20% |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Krbová kamna nad 10 kW |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 94 kg |
| EAN: | 3800215091490 |
| Externí přívod vzduchu: | Ne |
| Průměr kouřovodu: | 130 mm |
| Vývod kouřovodu: | Horní |
krbová kamna s varnou plotnou Simge SOBA 304 MINI černá
Krbová kamna Thorma Filex-Hb - vínovočervená Výkon 2,5 až 7,5 kW, průměr kouřovodu 120 mm, hmotnost 80 kg, použitý materiál je ocel, délka polena 30 cm.
Krbová kamna Jotul F 100 ECO.2 LL BP
Litinové hrdlo přívodu vzduchu - 120 mm
Litinová krbová kamna KAWMET P7 LB (10,5 kW) ECO s varnými plotnami levé boční dveře
Výkon: max. 11,7 kW rozměry v cm (šxhxv): 49/46/80, hmotnost v kg: 81 kg, průměr kouřovodu: 130 mm
